reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy wizyt/zdjęcia USG

O to super[emoji5]
No wlasnie nie wiem czy nie trzeba nowego watku zalozyc. Bo przeciez cudzego postu nie da sie edytowac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
O to super[emoji5]
No wlasnie nie wiem czy nie trzeba nowego watku zalozyc. Bo przeciez cudzego postu nie da sie edytowac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Nie wiem jak na tym forum, ale generalnie administrator (mod o ile pamiętam też) ma możliwość zmiany autora postu - wykorzystane bylo właśnie w takich przypadkach, jakieś posty zbiorcze, listy, spisy itd.

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie wiem jak na tym forum, ale generalnie administrator (mod o ile pamiętam też) ma możliwość zmiany autora postu - wykorzystane bylo właśnie w takich przypadkach, jakieś posty zbiorcze, listy, spisy itd.

0d1yrjjgtd95fou3.png
A to nie wiedzialam, ze tak mozna. Czylu trzeba by napisac do moderatorki z prosba. Tylko mysle, ze dziewczyny powinny sie wypowiedziec czy zgadzaja sie na taka zmiane.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
A to nie wiedzialam, ze tak mozna. Czylu trzeba by napisac do moderatorki z prosba. Tylko mysle, ze dziewczyny powinny sie wypowiedziec czy zgadzaja sie na taka zmiane.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Technicznie taka możliwość zwykle istnieje (moderowałam swego czasu, choć forum z zupełnie innej dziedziny ;))
Alternatywą jest tak jak pisałaś nowy wątek.
Generalnie to jestem nowa na tym forum, nie znam zwyczajów, i nie chce robić zamieszania...
Więc po prostu się dostosuję :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Technicznie taka możliwość zwykle istnieje (moderowałam swego czasu, choć forum z zupełnie innej dziedziny ;))
Alternatywą jest tak jak pisałaś nowy wątek.
Generalnie to jestem nowa na tym forum, nie znam zwyczajów, i nie chce robić zamieszania...
Więc po prostu się dostosuję :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Fajnie, ze masz czas i checi [emoji5] Niech dziewczyny sie wypowiedza co one na to i wtedy do dziela [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry