reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień doberek
Dzis idziemy na zakupy hehehe juz sie doczekac nie mogę.
Kobiety zastanawiam sie od kilku dni nad zmianą imienia dla mojej pociechy.
Mianowicie wszyscy sie krzywią na słuch Jordan i mnie sie robi przykro,wiec znalazłam podobne imie które równiez mnie sie podoba i innym.

Dorian co o tym myślicie?

Uciekam sie szykować...

ja juz sie przyzwyczailam do Jordanka :-D
 
reklama
Larvuniu nie taka tesciowa zla, jak sie patrzy :) Zazdroszcze Ci przeprowadzki, fajnie ze sie w koncu udalo, chociaz widze ze tez nie obylo sie bez srednio przyjemnych niespodzianek :)
 
Dzień doberek
Dzis idziemy na zakupy hehehe juz sie doczekac nie mogę.
Kobiety zastanawiam sie od kilku dni nad zmianą imienia dla mojej pociechy.
Mianowicie wszyscy sie krzywią na słuch Jordan i mnie sie robi przykro,wiec znalazłam podobne imie które równiez mnie sie podoba i innym.

Dorian co o tym myślicie?

Uciekam sie szykować...

ja bym wybrala jordan , dorian brzmi mi troche dziwnie jak daria
ale coz moze sie nie znam :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny ponad tydz mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobic:-( ale przekaze wam wiadomosc:-)

17.09 o godz 16.08 moj maly przyszedl na swiat:-) wazył 2380 i miał 50cm, dwie doby spedzil w inkubatorze ale wczoraj wyszlismy wiec wszystko jest juz dobrze. Adas je i spi i wogole jest kochany:-)
 
Dziewczyny ponad tydz mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobic:-( ale przekaze wam wiadomosc:-)

17.09 o godz 16.08 moj maly przyszedl na swiat:-) wazył 2380 i miał 50cm, dwie doby spedzil w inkubatorze ale wczoraj wyszlismy wiec wszystko jest juz dobrze. Adas je i spi i wogole jest kochany:-)

wooo gratulacje ......... super ze maluszek jest zdrowy :-):-)
czy cos sie stalo ze juz urodzilas ??? :szok:
 
Mirka wg lekarzy to ja mam problemy z donoszeniem ciazy, Macius ur sie w 35tc a Adas w 33. Ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyło choc nie sadziłam ze tak szbyko. W nocy dostałam skorczy i pojechałam do szpitala i tam poniewaz nie mogli sobie dac rady to przewizli mnie do kliniki zeby zagwarantowac lepsza opieke dziecku i po kilku godz juz byłam na stole zrobili cc i wyjeli Adasia:-)
 
Mirka wg lekarzy to ja mam problemy z donoszeniem ciazy, Macius ur sie w 35tc a Adas w 33. Ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyło choc nie sadziłam ze tak szbyko. W nocy dostałam skorczy i pojechałam do szpitala i tam poniewaz nie mogli sobie dac rady to przewizli mnie do kliniki zeby zagwarantowac lepsza opieke dziecku i po kilku godz juz byłam na stole zrobili cc i wyjeli Adasia:-)
najwazniejsze ze wszystko ok , :-D:-D
czyli poprostu u ciebie to jakby normalny porod ;-);-)
 
reklama
Hej
My juz po imprezce urodzinowej mojego synka.
Misiu,Pati,Larvuniu,Sylwia,Olpa dziekujemy bardzo za zyczonka :tak:
Wracam powoli do zycia,bo te tlumy ludzi i przygotowywania wykonczyly mnie fizycznie i psychicznie.
Bardzo sie ciesze,ze ciocie i wujkowie dopisali (choc to wszyscy tak naprawde nasi przyjaciele i znajomi),ale musze teraz odpoczac sobie.

Mlody zadowolony dmuchal swieczki nosem :laugh2:
prezenty tez spasowaly mu,a ja sie zastanawiam gdzie upchac wszystkie jego graty.:dry:

Larvuniu ty sie lepiej dowiedz jak najszybciej podlacza Ci neta na nowym mieszkanku.Jakos nie wyobrazam sobie listopada 2007 bez Ciebie.
Aaaa i tesciowa zachowala sie na 5+. Tak,dobra z niej kobiecina ;-)

Women ja jestem bardziej za Dorianem :tak:
Pati i WOmen milych zakupow i pochwalcie sie zakupkami.
 
Do góry