reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jest mój lekarz prowadzący ciążę także bezpieczniej się czuje.

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
reklama
Heeeeej :D:)


Ja już sie tak mecze z tymi zaparciami ze szok... Dzisiaj wypilam syrop ale nie pomógł[emoji53] już nie wiem co brać

0d1ysek2nd7i49el.png
Lactulose brałaś ? Ale to się bierze kilka dni po 4 łyżeczki dziennie. A jak nie to do lekarza może w ostateczności..
Moja babcia urodziła trójkę dzieci i każde miało 5 kg z groszami, wszystkie sn.

Dostaliśmy razem z A mieszkanie z programu z miasta. Było losowanie i mojego A wylosowali jako 65 osobę z 1600. Mieszkań w pierwszym etapie jest około 500 tak więc super nam się udało. Jutro idziemy wybierać mieszkanie jakie będziemy chcieli :) jestem mega szczęśliwa :) obejdzie się bez kredytu jedynie co to trzeba będzie je zrobić od zera bo stan deweloperski :) przewidywany czas ukończenia budowy jest na listopad więc do tego czasu musimy wytrzymać.
Jak wygrać w Totka :D super się Wam poszczęściło :)
Dzień dobry. Niestety nastrój jeszcze nie jest dobry. Nawet noc jakaś kiepska. Dziś wizyta.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na wizycie :)
 
A co robić, żeby mniej puchnąć?
Pić więcej wody. :)
Faceci też mają rozstepy... Mój ma na kolanach i na dole pleców (szybko urósł) a mój były mial przy bicepsach i ramionach

f2w39n7303c24ozn.png
Mój ma na plecach. Więc jak ja dostanę na brzuchu to nie będę sama :D ale póki co nie narzekam ;) może po mamie, urodziła czwórkę i ani jednego rozstępu.
Witam z rana :) @Lipcowa mamusia super że skurcze mineły <3 U nas pogoda paskudna ... mnie dzis od poludnia moze byc mniej bo wyjezdzam i wracam w poniedzialek rano ale bede starala sie podczytywac :) Powodzenia na wizytach :*
Będziemy razem nadrabiać :D bo mój dzisiaj przyjedzie koło 13 więc odkładam forum :( (będę tęsknić heh) i wyjeżdża w niedzielę
Ale w niedzielę idę do znajomej oglądać ciuszki, więc też trochę zejdzie :) a co za wycieczkę sobie zorganizowaliście ?:)
Jest mój lekarz prowadzący ciążę także bezpieczniej się czuje.

w4sqgzu395zb6ngs.png
To dobrze, mina skurcze i już będzie okej.
A mówili czy będziesz musiała leżeć ? Brać leki ? I od czego tak się nasiliły ?
 
Pić więcej wody. :)

Mój ma na plecach. Więc jak ja dostanę na brzuchu to nie będę sama :D ale póki co nie narzekam ;) może po mamie, urodziła czwórkę i ani jednego rozstępu.

Będziemy razem nadrabiać :D bo mój dzisiaj przyjedzie koło 13 więc odkładam forum :( (będę tęsknić heh) i wyjeżdża w niedzielę
Ale w niedzielę idę do znajomej oglądać ciuszki, więc też trochę zejdzie :) a co za wycieczkę sobie zorganizowaliście ?:)

To dobrze, mina skurcze i już będzie okej.
A mówili czy będziesz musiała leżeć ? Brać leki ? I od czego tak się nasiliły ?
No troszke nadrabiania bedzie :) Mój zjedzie pewnie jutro w nocy do domu , a po mnie dzis szwagierka przyjezdza :) i w sobote teść ma imieniny :D Więc mąż przyjedzie w sobote do nas bo ma dentyste jeszcze rano :(
 
reklama
Do góry