reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie nadrobię. Za dużo mam remontowego sprzątania domu, żeby być z Wami na bieżąco. Wróciłam z połówkowych. Dzidzia zdrowa i już na 100% dziewczyna :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratuluje zdrowej corci[emoji5]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
reklama
Ech wróciłam od ortopedy. Byłam skonsultować moje bóle spojenia i krzyża. I mam ciazowego pecha: rozejscie spojenia lonowego. Na razie niewielkie ale w połączeniu z moją dyskopatia daje mieszanke wybuchową. Jeśli się pogłębi spędzę resztę ciąży w łóżku, być może nawet na oddziale. W chwili obecnej mam się mega oszczędzać i jakoś wytrzymywac ból. Wyć mi się chce. I z bólu i z bezradności.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie mam przyjaciolek. Nawet bliskie kolezanki mnie zawiodly i na prawde nie mam z kim pogadac. Przykre to jest[emoji20]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
Znam to. Mam kilka koleżanek, ale nie tak bliskich żeby otwarcie i szczerze o wszystkim pogadać. Smutno ale przyzwyczaiłam się.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziecie musiały jeszcze raz za mnie kciuki trzymać. Nie udało się a jestem zła sama na siebie bo jechałam wykonać ostatnie zadanie..

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
Kolejnym razem się uda [emoji8] widocznie jeszcze nie miałaś mieć prawka [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry