reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja planuję około roku może nawet dłużej będę karmić. Syna dokarmiałam piersią do 18 miesiąca.
Ja chciałabym karmić syna moim mlekiem około roku, ale nie tylko na piersi. Czasami chcę mu podawać z butli. Nie nastawiam się, bez ciśnienia mam troche problemy natury zdrowotnej, które nie wiadomo czy pozwolą wgl karmić piersią. Pożyjemy, zobaczymy :)
 
@atomek ale jak nie będę chciała to nie będę ;)

ja już się nie mogę doczekać wina, oj za wino to dałabym się pociąć. Ale to we wrześniu na rocznicę ślubu
Za mną od zimy chodzi whiskey z colą! Ale tak bardzo, że raz w tesco mało brakowało, żebym zaczęła lizac butelkę jack'a daniells'a :D
 
reklama
Do góry