reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@atomek ale jak nie będę chciała to nie będę [emoji6]


ja już się nie mogę doczekać wina, oj za wino to dałabym się pociąć. Ale to we wrześniu na rocznicę ślubu

No jasne. [emoji3] ja już planów nie robię bo to wszystko wyjdzie w praniu

Za mną od zimy chodzi whiskey z colą! Ale tak bardzo, że raz w tesco mało brakowało, żebym zaczęła lizac butelkę jack'a daniells'a [emoji1]


Ojjjj nie kuś. Whisky z cola to mi się czasem śni... jak się napije po 3 letniej przerwie to samym zapachem się schleje do nieprzytomności.

Ostatnio kupiłam sobie shwebsa o smaku mojito. Całkiem niezły był i można się trochę oszukać
 
reklama
No jasne. [emoji3] ja już planów nie robię bo to wszystko wyjdzie w praniu




Ojjjj nie kuś. Whisky z cola to mi się czasem śni... jak się napije po 3 letniej przerwie to samym zapachem się schleje do nieprzytomności.

Ostatnio kupiłam sobie shwebsa o smaku mojito. Całkiem niezły był i można się trochę oszukać
Też piłam ostatnio i faktycznie dobry. Smaczny też jest virgin mojito od kinleya :)
 
Jaką miłą (albo bardziej śmieszną) akcję miałam dzisiaj.. byliśmy z M. w centrum, M miał odebrać jakąś receptę, mnie wyrzucił na rogu, bo zobaczyłam cukiernię i stwierdziłam że MUSZĘ zjeść pączka. Kupiłam, wyszłam sobie na róg, czekając aż mnie M. zgarnie, stoję z brzuchem, wpierdzielam z apetytem tego pączka i nagle zatrzymuje się jakiś koleś i mówi: jak ładnie Pani wygląda, miłego dnia :shocked2::-D:-D:-D:-D:-D Musiałam być mega pocieszna-ciężarówka opychająca się ciastkiem- skoro chciało mu się stanąć :-D:-D A ja zapchana nawet nic nie odpowiedziałam :rolleyes2:

Dzień dobry... Ja dzisiaj niewyspana i do tego z niewyspanym marudnym dzieckiem. Myślałam przed chwilą, że go pokroję na kawałeczki.

Za to moje wewnętrzne dziecko od soboty ułożyło się bardzo nisko, tak że boli mnie każdy krok i nie mogę normalnie siedzieć, a głową najwyraźniej napiera na spojenie łonowe. Będę się musiała jakoś dotoczyć do tej końcówki...

...ale nie pokroiłaś...?:unsure: Upewniam się :D :D No mój też coraz bardzie napiera, wypycha i w ogóle rządzi się niemożebnie...

Ja dokładnie tak samo 3 pary i tez tylko dlatego, ze szpital wymaga - chociaż najnowsze zalecenia są takie, ze lepiej bez niedrapek :) bo dziecko poznaje świat paluszkami [emoji7]

Właśnie powiem Wam że jakoś przy tej ciąży mnie nie przekonują- i w ogóle o nich zapomniałam... Ale też mam część śpioszków z tymi zakładkami, tylko jak będzie upał to na nic się to nie zda :-D:-D No i w upał też sobie nie wyobrażam malucha w rękawiczkach...

Ja mam jedne i dokupie jeszcze jedne bo pamiętam jak syn od razu po założeniu obrzygal je jakimiś brudami porodowymi, musiałam je prać mydłem w umywalce i suszyć na grzejniku.
A paznokcie miał mega długie.

U Ciebie zawsze z atrakcjami :-D:-D:-D Mój też miał zacny pazur, mega zdrapany się urodził....

JustMe ja mam jedna pare kupiona w peoco za 2 zeta chyba ..

Proszę bardzo: profesjonalna odpowiedź za ile, gdzie i jak! :-) :)

@atomek ale jak nie będę chciała to nie będę ;)

ja już się nie mogę doczekać wina, oj za wino to dałabym się pociąć. Ale to we wrześniu na rocznicę ślubu

Dołączam do Twojego klubu stęsknionych za winem i prosecco... ehhhhh...

Ostatnio kupiłam sobie shwebsa o smaku mojito. Całkiem niezły był i można się trochę oszukać

Oooo dobrze wiedzieć....!
 
dziewczyny mam jakieś głupie przeczucia a nic mi sie w sumie nie dzieje oprócz bola w kroczu i letniego pieczenia od środka chyba skończę pakowanie torby dzis :(
 
Jaką miłą (albo bardziej śmieszną) akcję miałam dzisiaj.. byliśmy z M. w centrum, M miał odebrać jakąś receptę, mnie wyrzucił na rogu, bo zobaczyłam cukiernię i stwierdziłam że MUSZĘ zjeść pączka. Kupiłam, wyszłam sobie na róg, czekając aż mnie M. zgarnie, stoję z brzuchem, wpierdzielam z apetytem tego pączka i nagle zatrzymuje się jakiś koleś i mówi: jak ładnie Pani wygląda, miłego dnia :shocked2::-D:-D:-D:-D:-D Musiałam być mega pocieszna-ciężarówka opychająca się ciastkiem- skoro chciało mu się stanąć :-D:-D A ja zapchana nawet nic nie odpowiedziałam :rolleyes2:
Gdzie tacy mili Panowie? Może tez tam pojadę postać to ktoś komplementem sypnie? :D
 
Tez miałam taki plan przy pierworodnej... a ma już 16 msc i dalej sporadycznie karmie
emoji3.png
Wow, podziwiam, ja musiałam sobie zrobić przerwę, zresztą pokarmu w II trymestrze było tak mało, że dzieć się tylko denerwował...
...ale nie pokroiłaś...?:unsure: Upewniam się :D :D No mój też coraz bardzie napiera, wypycha i w ogóle rządzi się niemożebnie...
No wziął i zasnął, jak już dokładnie zaplanowałam, jak go pokroję... A co do rozpierania i napierania, to właśnie odkryłam, że tylko w fotelu samochodowym wygodnie mi się siedzi... może sobie go wmontuję przed komputerem?

@Margana coraz piękniej wyglądasz :)

Dotoczyłam się dzisiaj do pepco i nie było ani jednego bodziaka na 56 :( Dobrze, że lipiec, jakby dziecko się urodziło zanim mu zorganizuję jakiekolwiek ubranka, to będzie paradować w samej pieluszce :D:D Albo, jeśli mnie zdąży wkurzyć, to mu założę zimowy kombinezon, bo to akurat zostało po starszaku.
 
reklama
dziewczyny mam jakieś głupie przeczucia a nic mi sie w sumie nie dzieje oprócz bola w kroczu i letniego pieczenia od środka chyba skończę pakowanie torby dzis :(

Wiesz, kobieca intuicja też ważna, spakuj się, co Ci szkodzi- będziesz już miała za sobą :)

Gdzie tacy mili Panowie? Może tez tam pojadę postać to ktoś komplementem sypnie? :D

Na Woli! Okolice Krochmalnej :D I mili panowie i pączki dobre, więc jak nie znajdzie się ten sam kierowca w okolicy to chociaż podjesz :D :D :D
 
Do góry