• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Sliim nie stresuj się [emoji3] bete robiłaś przed @ więc była taka mała ale ładnie przyrastała [emoji3] według owulacji dziś u mnie 6t4d więc jutro liczę na nasze malutkie [emoji176] mąż idzie ze mną więc też popatrzy [emoji3]
 
Witajcie, dołączam do was chociaz mysle o zalozeniu grupy na fb, bo lubie widzec z kim pisze :) Ale to dopiero jak wszystko sie potwierdzi.
Owulację mialam 22 czerwca, test zrobilam w ostatnia srode, w ten sam dzien pojechalam na bete i wyszla 77 w piatek powtorka i bylo juz 238 . Dzis bylam zrobic progesteron i tsh i oczywiscie nie moglam sie oprzec kolejnej becie ;) Czekam do wieczora na wynik. Podchodze jeszcze z dystansem i nie wierze, ze moglo sie udac ale wole tak i za jakiś czas milo sie zaskoczyc niz pozniej rozpaczac, chociaz to i tak nieuniknione. Mam juz coreczkę, ktora w sierpniu skonczy 2 latka <3 O drugiego dzidziusia staramy sie od ponad roku. Oby w końcu to bylo TO!
Wam wszystkim gratuluje! Czekam z wami na wyniki dziesiejszych BET ;)
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamy i gratuluję :)
ale żeście się rozpisały! Człowiek w pracy siedzi a forum sie rozmnaża ;)

Słuchajcie jakie macie aplikację na telefon? Bo ściągnąłem sobie preglife ale jakaś taka uboga mi się wydaje...

umowilam się dziś na 1-sza wizytę na piątek 13 :D ale mam nadzieję ze będzie szczesliwy! To będzie 6+3 myślicie ze powinno byc już serduszko czy przrlozyc wizyte jeszcze o tydzien

Dobrej bety wszystkim :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry