reklama
  1. Jeśli z jakiś powodów karmisz maluszka mieszanką, to do jutra do północy (18.07) możesz zgłosić się do testu Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Zamknij powiadomienie

Marzec 2019

Temat na forum 'Marcowe mamy 2019' rozpoczęty przez MrsM, 23 Czerwiec 2018.

1. MrsM

MrsM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zrobilam dzis test i wyszly 2 krechy. Szok bo jestem juz grubo po 30 tce i nie spodziewalam sie ze tak szybko sie uda. Z kalkulatora wychodzi termin na 2 marzec. Mam mieszane uczucia, ciesze sie i boje jednoczesnie. Czy ktos juz testowal albo czeka na testowanie?

• Suuuper :-) Suuuper :-) x 2
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Lista
  2. Aganiak

Aganiak Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To mój test z wczorajszego popołudnia... nadal jestem w szoku...mam 40 lat i trójkę dzieci... 20180622_153358.jpg

• Lubię to Lubię to x 2
    • Kocham to! Kocham to! x 2
    • Lista
  3. reklama
  4. Aganiak

Aganiak Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jutro rano robie kolejny test . Tamten był z 25 dc, dwa dni przed miesiączka

5. aga6

aga6 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    12
    Ja się bardzo nieśmiało witam.
    Mialam nie pisac dopoki nie uslysze serduszka ale nie wytrzymalam jak zobaczylam marcowy watek ;-)

Jestem mamą 15-nasto miesiecznej Amelki (tez marcowa;-)) .
    W marcu 2018 zobaczylam II kreski ale niestety w kwietniu coś się spsuło no i 18.04 bylo juz po wszystkim i zgodnie z opinia mojej ginekolog odczekalam jeden cykl i tak oto 18.06 znowu zobaczylam pozytywny test :)
    Mam nadzieje ze tym razem juz zycie zaoszczedzi mi cierpien ;)

6. aga6

Najlepsze odpowiedzi:
    12
    No a Wam gratuluję :)

7. karorek

karorek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Już marcowki :happy: to oznacza ,że jeszcze miesiąc i będę miała synka :-) :)
    Gratulacje dziewczyny .

• Lubię to Lubię to x 4
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Lista
  8. klaudiaa975

klaudiaa975 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Gratuluje wszystkim marcówką.!
    Dopiero ja robiłam test a już idzie 36tydzien. Życzę Wam spokojnej ciazy !❤️

9. MrsM

MrsM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratulacje dziewczyny. Ciesze sie ze nie jestem jedyna i ze jest jeszcze jedna "pozna mama". Wlasciwie mialoby sens poczekac z watkiem chociaz tydzien czy dwa ale co tam. To moja trzecia ciaza, wlasciwie naprogramowa bo planowalismy dwoje ale cos nam na stare lata odbilo. Obiecalam sobie ze tym razem bedzie bez napinki, poprzednia ciaza to byl horror, najpierw balam sie poronienia, potem lekarze straszyli mnie podejrzeniami ze cos jest nie tak z dzieckiem. To byl dziewieciomiesieczny stres ,odliczanie dni i godzin do porodu zeby niepewnosc wreszcie sie skonczyla. Obiecalam sobie ze tym razem bedzie inaczej - luz, relaks, jesli cos z tego bedzie to super, jesli nie no to trudno...Planuje cieszyc sie ta ciaza poki moge zamiast myslec o tym co moze pojsc nie tak. No ale rozumiem ze nie kazdy ma ten luksus bo juz zaliczyl poronienia, dlugie starania etc (tez to przechodzilam).
    Powodzenia wszystkim!

10. reklama
  11. MrsM

MrsM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na jaki tydzien planujecie pierwsze wizyty? Ja jutro sie umowie gdzies na 7-8 tydzien.

12. aga6

Najlepsze odpowiedzi:
    12
    Ja ide juz w piatek ale to dlatego ze w kwietniu poronilam i dostalam luteine na 2 tygodnie jakbym zaszla w ciaze to mialam zaczac brac i mi sie skonczy akurat ;-) tak to bym czekala jeszcze pewnie do polowy/do konca lipca

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie