reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Za tydzień badania prenatalne a ja już się boję... Matko czy ja się kiedyś chociaż odtobine uspokoję?
Raczej nie [emoji23] nie łudź sie Moja Droga, myślałam, że po prenatalnych bede spokojniejsza i byłam.. Dwa dni..
Teraz znowu odliczam dni do 1 sierpia i kolejnej wizyty. Ale już sie przyzwyczajam do tej myśli. Tak jak mówiły dzuewczyny to wpisane w ciąże. A potem bedzie dalej czy kupa nie za rzadka itp.[emoji16][emoji16]
 
Przeczytałam 10 stron i nie dobrnęłam do końca [emoji51] melduje się bo ktoś o mnie pytał lecz zapomniałam kto [emoji55][emoji12]
Ja po małpie lecz bez lametty przez własna głupotę i niedopatrzenie... mąż zjeździł całe miasto w poszukiwaniu, a ze był piątek ... a na sobotę był potrzebny ... dopiero dzisiaj odebrałam z apteki. Takze tego .... [emoji57] ale w sobotę jadę opalać dupke na całe 12 dni na Korfu wiec mam wszystko gdzieś [emoji4][emoji4] a co! Noł stres [emoji41]
 
Przeczytałam 10 stron i nie dobrnęłam do końca [emoji51] melduje się bo ktoś o mnie pytał lecz zapomniałam kto [emoji55][emoji12]
Ja po małpie lecz bez lametty przez własna głupotę i niedopatrzenie... mąż zjeździł całe miasto w poszukiwaniu, a ze był piątek ... a na sobotę był potrzebny ... dopiero dzisiaj odebrałam z apteki. Takze tego .... [emoji57] ale w sobotę jadę opalać dupke na całe 12 dni na Korfu wiec mam wszystko gdzieś [emoji4][emoji4] a co! Noł stres [emoji41]
I niech się stanie cud na tych wakacjach ;D
 
Swoją drogą to mi się też marzy wyjazd... Na razie lekarz odradza... Ech... A ja naprawdę potrzebuje coś zmienic... Całe dnie sama w domu bez Emka. Od początku ciąży że względu na te torbiele jestem na L4 masakra już ponad miesiąc... Przydałoby mi się gdzies ruszyć chociaż trochę... A tak tylko siedzę i mysle czy że skarbuśem wszystko ok wcale to nie jest dobre dla nas...
 
Przeczytałam 10 stron i nie dobrnęłam do końca [emoji51] melduje się bo ktoś o mnie pytał lecz zapomniałam kto [emoji55][emoji12]
Ja po małpie lecz bez lametty przez własna głupotę i niedopatrzenie... mąż zjeździł całe miasto w poszukiwaniu, a ze był piątek ... a na sobotę był potrzebny ... dopiero dzisiaj odebrałam z apteki. Takze tego .... [emoji57] ale w sobotę jadę opalać dupke na całe 12 dni na Korfu wiec mam wszystko gdzieś [emoji4][emoji4] a co! Noł stres [emoji41]
baw sie dobrze a nuż zaciążysz ;);)
 
Dzięki dzięki [emoji4][emoji4]
Redferrari rzeczywiście w domu można pierdolca dostać [emoji51] moze wykorzystaj ten czas na naukę/ dokształcanie się/ nowy kurs... ? Albo pomysl nad jakimś biznesem [emoji12] tzn ja mówię tak za siebie w sumie, wiadomo każdy jest inny i ma inne potrzeby. Z drugiej strony wiem ze dla niektórych może to być stresujące. Ok to może był zły przykład
 
Uwaga uwaga!! Wysyłam pozytywna energię!!! Dosłownie przed godzina urodziła się moja siostrzenica Ania [emoji4][emoji4] chudzinka 2600, ale zdrowa
IMG_0850.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0850.JPG
    IMG_0850.JPG
    94 KB · Wyświetleń: 480
reklama
Od samej owu boli mnie podbrzusze, a to pewnie oznacza że nic z tego. Znowu nie wyszlo. Pewnie są takie kobitki co je bolał brzuch i ciąża ale mnie tak boli co miesiąc wiec u mnie to raczej znaczy że nie. A czy komuś po gonapeptylu było nie dobrze? Jakoś tak mam ostatnio, ale to na pewno nie objaw ciąży tylko jakis skutek uboczny czegos. Jestem 8 dzień po inseminacji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry