reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka spacerówka dla dziecka?

Dołączył(a)
17 Lipiec 2018
Postów
5
Witajcie mamusie, przyszedł czas na kupno nowej bryki dla synka, poradzcie jaka spacerówkę wybrać, jakie firmy brac pod uwagę, jak cenowo zapłaciłyscie i na co przede wszytskim zwrócic uwagę? miałam przeboje z gondolą dlatego teraz nie chce zaliczyc wtody ze spacerówka ;-) pomóżcie plissss
 
reklama
Ja polecam baby jogger gt, super spacerówka. Ma wygodne duże siedzisko, można rozłożyć na płasko jak dziecko zaśnie. Budka wózka jest bardzo obszerna i ma filtr przeciwsłoneczny. Kosz pomieści duże zakupy, folię przecideszczową i jeszcze dużo innych rzeczy. A i jeszczr składa się jedną reką i zajmuje mało miejsca w bagażniku.
 
Witajcie mamusie, przyszedł czas na kupno nowej bryki dla synka, poradzcie jaka spacerówkę wybrać, jakie firmy brac pod uwagę, jak cenowo zapłaciłyscie i na co przede wszytskim zwrócic uwagę? miałam przeboje z gondolą dlatego teraz nie chce zaliczyc wtody ze spacerówka ;-) pomóżcie plissss
Ja polecam espiro Sonic. Kupiliśmy na kołach piankowych, są również na pomowanych. Co prawda córka jeszcze w nim nie jeździ ale podpatrzyłam u znajomych i jestem bardzo zadowolona. Jest sprytny, śliczny design, obszerna budka z dodatkowym daszkiem przeciwsłonecznym, wykonana z tkanin z filtrem UV,
Fajny hamulec znajdujący się przy rączce, świetny sposób składania itd najlepiej zobaczyć sobie i poczytać i nim. Cena z piankowymi kołami to około 800 zł z pompowanymi 1000 zł. Wart swojej ceny. W sklepie obejrzeliśmy wszystkie które były dostępne bardzo ale to bardzo dokładnie. Można powiedzieć że rozłożyliśmy go na części pierwsze porównując z innymi i z czystym sercem przyznam że w tej półce cenowej jest najlepszy :-) a nawet droższe się do niego kryły. Pozdrawiam :-)
 
Ja również polecam serdecznie Espiro Sonic, mój synek go uwielbia ja równiez. Mamy na piankowych kołach zapłaciliśmy 900zł. Duże wygodne siedzisko,tkanina z filtrem UV, no i bardzooo wygodny hamulec przy rączce i duży kosz który wiele pomieści. No i oczywiście wózek super się prezentuje :) Bardzo polecam :)
 
Ja polecam espiro Sonic. Kupiliśmy na kołach piankowych, są również na pomowanych. Co prawda córka jeszcze w nim nie jeździ ale podpatrzyłam u znajomych i jestem bardzo zadowolona. Jest sprytny, śliczny design, obszerna budka z dodatkowym daszkiem przeciwsłonecznym, wykonana z tkanin z filtrem UV,
Fajny hamulec znajdujący się przy rączce, świetny sposób składania itd najlepiej zobaczyć sobie i poczytać i nim. Cena z piankowymi kołami to około 800 zł z pompowanymi 1000 zł. Wart swojej ceny. W sklepie obejrzeliśmy wszystkie które były dostępne bardzo ale to bardzo dokładnie. Można powiedzieć że rozłożyliśmy go na części pierwsze porównując z innymi i z czystym sercem przyznam że w tej półce cenowej jest najlepszy :-) a nawet droższe się do niego kryły. Pozdrawiam :-)
a mają jakieś potwierdzenia tych filtrów uv? bo nawet nie pomyslalam o tym wczesniej
 
Ja również polecam serdecznie Espiro Sonic, mój synek go uwielbia ja równiez. Mamy na piankowych kołach zapłaciliśmy 900zł. Duże wygodne siedzisko,tkanina z filtrem UV, no i bardzooo wygodny hamulec przy rączce i duży kosz który wiele pomieści. No i oczywiście wózek super się prezentuje :) Bardzo polecam :)
a ma regulowane koła do jazdy na wprosti i takie obracane? możesz podesłać zdjęcie jak to wygląda na zywo?
 
mam eos carmello, wózek- bajka ;-) polecam. Jeździ się nim tak dalikatnie, płynie po każdym chodniku i ścieżce, ma ogromniasty kosz na zakupy, regulowana ogromną budę na każdą podogdę. Jedyny minus jka dla mnie brak torby i foli przeciwdeszczowej, ale dokupiłam z innego modelu i mi doszyli. Lubimy "ekstremalne" wycieczki i bez problemu idzie go doczyscic z każdego zabrudzenia, można rozłozyc wózek na płasko, upchać spiworek i dziecko nadal ma duzo miejsca, duża buda jest śwtitena na wietrzne pogody, jestem nim zachwycona i polecam, a koszt też nie jest duży jak za nówkę sztuke...dałam cos miedzy 500 a 600 zł ;-)polecam
 
reklama
reklama
Do góry