reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cofnelam sie 6 stron szukajac Anny Marii, i mysle caly czas czy przypadkiem to nie o mnie chodzi:D:D:Dannemarie ma 43:p
A JA 44 jak tylko jest możliwość to trzeba realizować i spełniać marzenia. Nie było nam dane w wieku 20 lat zostać mamusiami to walczmy do końca. Jak byśmy nie miały tak silnego instynktu macierzyńskiego to byśmy odpuściły. Tak więc nie przejmuj sie swoim wiekiem. Jesteśmy jeszczemłode.❤.. A to na osłodę.
 
36
Bo kurde jakaś rozbita jestem w takim sensie ze z jednej strony chce odpoczac z drugiej strony goni mnie wiek, z trzeciej strony powinnam schudnąć ale mam te zarodki w zamrażalce i człowiek by chciał już je zgarnąć i sama nie wiem co mam robić. Do tego każda procedura kończy się u mnie szpitalem i nie mam chyba siły na to znowu. Bije się z myślami i sama nie wiem czy czekać czy rozmrażać. ;)
Biedroneczko ja Ci marudzić nie będę, ale pozwolisz, że wyrażę swe zdanie ;)
Rozmrażać. Czekać nie ma na co.
 
No ja właśnie przypominałam się mu wczoraj... I też nic , nawet zwrotki nie dostałam .
Wy tu piszecie że nawet oddzwania...
Jesteśmy trochę rozczarowana... :(
Kobity dajcie chłopu się ogarnąć po urlopie, odpisuje być może losowo, lub od najświeższych wiadomości - nie wiem, ale wiem, że on jest tylko człowiekiem, jak mu każda pisze po kilka maili to jest dodatkowe opóźnienie, bo pewno się gubi komu odpisywał a komu nie. Ja do niego pisałam wczoraj wieczorkiem i przyszła mi zwrotka, że go nie ma do wczoraj własnie, ale odpisał od razu późnym wieczorem. Jak rano mu odpisywałam to przyszła zwrotka, że na odpowiedź mogę czekać do 3 tygodni ze względu na ilość maili. Jakbyście pisały po 1 to by chłop miał połowe mniej roboty. Nie mogę czytać o czyimś rozczarowaniu czy czymś podobnym, tym bardziej, że on to robi za darmo. Jak chcecie szybciej to umawiajcie sobie wizyty z miesiąca na miesiąc i jedźcie, a jak nie będzie potrzebna to zwolnicie termin i ktos komu będzie zależało na szybszym może sie ucieszy. Czasem czekałam na wiadomość i tydzień, ale nie wypisywałam do niego po kilka razy. Jak sie docento wqrwi to będzie przysyłał faktury za konsultacje mailowe albo nie będzie miał już do tego siły i trzaśnie tym w cholerę i tyle go będziemy widziały. Zobaczcie ile jest nas tu na forum - co najmniej kilka z tak wąskiego grona w ostatnim czasie do niego pisało, wyobraźcie sobie ile ma innych pacjentów z całej PL i nie tylko - jak mu tak wszyscy gitarę zawracają to mu na prawde nie zazdroszczę.
Sory, mam nadzieję, że się na mnie Olka nie obrazisz, że akurat to pod Twoim postem, ale to jest jedyny taki ludzki lekarz, dajmy mu też pożyć normalnie, a nie pisać z kazdą pierdołką kilka razy. Odezwie się na pewno, jak nie odpisze to oddzwoni.

Tylko ze u mnie dzis jasniejszy niz wczoraj ;)
Kurcia może wczoraj miałaś większe ciśnienie :D Firma ta sama, test o tej samej czułości, ale jak go wczoraj obcykałaś strumieniem a dzisiaj jedną kroplą to może nie dostał odpowiedniej dawki na grubszą krechę :D

Kurciu testami się nie martw,mi beta normalnie rosła na początku,a testy wychodziły jak chciały.
A mam jeszcze lekowe pytanie,gdzie najlepiej kupić w Krk Crinone?
W Krk na Bratysławskiej w dr max. Aniu i jak po wizycie? skoro mowa o rogesteronie to ewno data transferu tez jest??? :D
Dziewczyny genotyp kir aa to dobrze czy źle ?
Raczej źle, ale nie tak, żeby nic się z tym nie dało zrobić. Masz to z kim skonsultować?

Cudownie!!!
Co wchodzę na forum to same ciąże!!! :)
Niewiarygodne jakie zmiany!

@Dgd i @Kurcia mocno trzymam kciuki za jutrzejsze bety!!

Dziewczyny na in vitro czekam do nowego roku ale biore dupka i robie testy i pytanie do Waszych mądrych głów.
Czy któraś z Was robiła testy owulacyjne przed okresem?
Bo wychodzą mi dwie krechy a to ponoć wiąże się z problemami hormonalnymi ale jakimi?
@annemarie wiesz może coś w tym temacie?
Mi owulacyjne prawie zawsze wychodzą "pozytywne" - tzn 2 kreska jest ale blada, bo ileś tam tego hormonu produkuję naturalnie, że wychodzi. Co nie jest prawidłowym zjawiskiem, ale na szczęście z jajnikami jeszcze nie mam tragedii - amh ok. Pozytywny test owu - czyli taki który wskazuje na owulację jest wtedy kiedy krecha testowa jest mocna i ciemniejsza niż kontrolna. Ale skoro jesteś przed @ to może zrób sikacza lub idź na betę, bo tez słyszałam, że one w ciąży mogą wychodzić + :)
Kochane jak jest z magnezem w ciazy, bo jak mialam plamienia to mi kazali brac magne b6, ale teraz jak plamienia ustapily to ostatnio nie biore, ale nie wiem czy powinnam czy to tylko do pewnego etapu soe bierze?
Jeszcze jedno pytanie :) w zeszlym tygodniu bylam na wymazie bo wydawalo mi sie, ze mam jakas infekcje, wyszlo, ze faktycznie jakis grzybek obecny, ale, ze wyniki po tygodniu to objawy ustapily i nie wiem teraz czy robic ta kuracje z globulka i clotrimazolem czy sobie to darowac. Nie wiem czy infekcja grzybiczna moze sama ustapic czy to lepiej dobic?
Ja bym stawiała na DOBIĆ :D
Moj wynik glukozy
Raczej nie jest dobrze bedziemy na diecie i oby tylko na diecie
Noo gosiu, sporo wyszło. Trzeba diabetologa ogarnąć :/
Norma 1.8 do 7.0
U mnie 28.79
Anetka - jest dobrze. Przy accofilu leukocyty nie powinny przekroczyć 30. Skoro dzisiaj masz mniej to jutro raczej większe też nie będą, ale oczywiście że trzeba sprawdzić.
 
36
Bo kurde jakaś rozbita jestem w takim sensie ze z jednej strony chce odpoczac z drugiej strony goni mnie wiek, z trzeciej strony powinnam schudnąć ale mam te zarodki w zamrażalce i człowiek by chciał już je zgarnąć i sama nie wiem co mam robić. Do tego każda procedura kończy się u mnie szpitalem i nie mam chyba siły na to znowu. Bije się z myślami i sama nie wiem czy czekać czy rozmrażać. ;)
No ja Cie rozimiem. Ja 39 i mialam te same rozterki. Doszlam az do sciany i metlik taki mialam..
Popisalam z annemarie i w glowoe.sie ulozylo. Teraz sie ciesze ze zwrot akcji u mnie ale nie podniecam sie bo mam swiadomosc juz teraz jakosci moich komorek. Jak sie nie uda to bez mrugniecia kd do ktpregp dojrzalam po tym jak przerwali mi stymulke jak nic nie roslo, jakniki przestaly juz odpowiadac. Ulozylam chyba sobie w glowie ze albo kd albo w ogole. Bo braku dziecka sobie nie wyobrazam...
Dawalas sobie czas do konca roku to moze wez sie zawezmij, dieta, cwiczenia w klubie i w glowa odpocznie i efekty do stycznia beda wowczas mozesz myslec o powrocie. Zrobisz jak uważasz. Pogadaj z mezulkiem i cos wykminicie[emoji4] co bys nie wybrała trzymam za Ciebie kciukasy[emoji4]
 
reklama
Do góry