reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Ciąża po in vitro' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. Yanka

Yanka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czytam sobie to forum. Tyle tu nas i już mam i jeszcze starających się, ale czy są tu mamy po lub w trakcie zapłodnienia in vitro? Zastanawia mnie, na ile otwarcie mówicie o tym waszym rodzinom, znajomym. Sądząc po ilości artykułów na ten temat nie jest to już temat tabu, informacji jest mnóstwo. Moja najbliższa kuzynka urodziła niedawno córeczkę tylko dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu w gdańskiej invicta i w naszej rodzinie wszyscy o tym wiedzą, ale już jej męża rodzicom nic na ten temat nie mówili, bo to mogłoby ich zdenerwować. Jak to zatem jest w Polsce z tą tematyką?

2. lolitka200

lolitka200 Wiem tyle,ze nic nie wiem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja oczekuje na zabieg :-)

3. reklama
  4. Kaprycha

Kaprycha Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez czekam na zabieg IVF.
    Jezeli chodzi o nas, to powiedzielismy o tym rodzinie zupelnie otwarcie. Totalym przypadkiem najpierw dowiedzieli sie tesciowie, a dopiero potem moi rodzice. Nikt nie ma z tym zadnego problemu. Nie wiem czy przez to, ze w naszych rodzinach mamy sporo ludzi bezposrednio zwiazanych z medycyna ( ironia losu, bo przede wszystkim medycyna ginekologiczno-poloznicza), czy moze bardziej przez to, ze nasze rodziny nie sa religijnie-fanatyczne :-D:-):-D<----- zart
    Tak serio, to mysle ze ludzie w dzisiejszych czasach, generalnie nie maja problemu z IVF. Kazdy kto wie cokolwiek na ten temat, rozumie ze nie ma w tym nic nieetycznego...
    Dla mnie IVF nie jest zadna ujma. Ciesze sie, ze moge skorzystac z "darow" postepu nauki. Mojemu dziecku (o ile nam sie uda), na 100% o tym powiemy. Mysle, ze bedzie z nas dumne, za sie nigdy nie poddalismy i walczylismy o nia/niego tak zaciekle :sorry2:

Pozdrawiam i trzymam za nas (Invitrowe Staraczki) i za Was (Naturalne Staraczki) kciuki :-D:-):-D

5. jasinka74

jasinka74

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc:)

jestem po zabiegu in vitro - transfer zarodków miałam 19 maja 2009r - więc dosłownie "przed chwilą":-).

czekam teraz na potwierdzenie ciąży - 14 dni od zabiegu - czyli w Dzień Dziecka :)) :tak:

jeśli chodzi o to czy powiedziałam o tym komuś ... TAK wszyscy wiedzą z mojego najbliższego otoczenia i bardzo mnie wspierają, trzymają kciuki i pytają jak się czuje.

Nie ukrywałam tego przed nikim i mówiłam zawsze otwarcie!! Dziś ten temat to żadne TABU - tak wiele par ma problemy z zajściem w ciąże.

pozdrawiam WAS dziewczyny

6. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    trzymamy kciuki za pozytywny tescik:tak:
    moja kolezanka miała za pierwszym podejsciem do in vitro pozytywny test i teraz jest juz na półmetku ciąży:tak:
    życzę powodzenia!:-D

7. Kaprycha

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Kochana, trzymam zacisniete kciuki do bialosci!!!! Dzien dziecka juz niedlugo i zycze Ci, zeby byl dla Ciebie tym najszczesliwszym dniem w zyciu. Czekamy na wiesci!!!
    Buzka:-D

8. Karinna

Karinna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czerwiec uznany jest przez Światową Organizację Zdrowia za miesiąc poświęcony problemom niepłodności partnerskiej. Z tej okazji oraz w związku z ze zbliżającym się terminem otwarcia nowej placówki INVICTY postanowiliśmy zaproponować Państwu program promocyjny "IN VITRO BEZ RYZYKA"TM.
    Wiemy, że wiele par rezygnuje z leczenia niepłodności obawiając się ponoszenia wysokich kosztów przy braku gwarancji powodzenia terapii. Program IN VITRO BEZ RYZYKATM pozwoli Państwu Spełnić Wasze Marzenie bez ponoszenia ryzyka finansowego w przypadku niepowodzenia leczenia. Za zabieg in vitro zapłacicie Państwo tylko wówczas, gdy leczenie zakończone zostanie sukcesem - w przypadku stwierdzenia ciąży.

W Klinice INVICTA od 40% do 60% par przystępujących do programu zapłodnienia pozaustrojowego uzyskuje upragnioną ciążę. Taką skuteczność oferują jedynie najlepsze ośrodki leczenia niepłodności na świecie.

Program "IN VITRO BEZ RYZYKA"TM rozpoczynamy 1 czerwca 2004 roku. Promocja trwać będzie do końca grudnia 2004 roku.

Program "IN VITRO BEZ RYZYKA"TM skierowany jest do Pań w wieku nieprzekraczającym 36 lat (w szczególnych przypadkach 38 lat), u których poziom FSH oznaczany w surowicy krwi w 1-3 dniu cyklu mieści się w zakresie normy, a w nasieniu partnera obecne są żywe plemniki.

Jeśli spełniają Państwo w/w wstępne kryteria zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną do programu "IN VITRO BEZ RYZYKA"TM do naszej Kliniki. W przypadku niezakwalifikowania się do programu nie poniesiecie kosztów wizyty. Każda kwalifikacja do "IN VITRO BEZ RYZYKA"TM dotyczy tylko jednego programu leczenia. W przypadku pomyślnej kwalifikacji do programu, który zakończy się niepowodzeniem, możliwość kolejnej próby warunkowana jest ponowną kwalifikacją u lekarza prowadzącego.

Szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji i rejestracji pacjentów dostępne są na stronie www.invicta.pl oraz na terenie INVICTY. Informacje można również uzyskać pod numerami telefonów +48 602466270 oraz +48 600430808. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: invitro@invicta.pl. Realizacja programu IN VITRO BEZ RYZYKATM w Trójmieście:
    • pobyt Państwa ogranicza się do 1 jednodniowej wizyty kwalifikacyjnej oraz 6-11 dniowego pobytu w Gdańsku, którego termin ustalany jest z lekarzem prowadzącym podczas pierwszej wizyty
    • wizyta kwalifikacyjna wiąże się z zaplanowaniem całego dnia w Trójmieście. Rano należy zgłosić się do Kliniki w celu wykonania wymaganych badań laboratoryjnych oraz pobrania ankiety. Wizyty kwalifikacyjne mają miejsce w godzinach popołudniowych, można więc w wolnym czasie skorzystać z uroków Starego Miasta w Gdańsku, walorów uzdrowiskowych Sopotu oraz zalet rekreacyjnych Gdyni. Można również w tym czasie wypełnić ankietę dotyczącą historii leczenia niepłodności.
    • w Klinice istnieje możliwość uzyskania informacji dotyczących miejsc noclegowych w Trójmieście (tel./fax do sekretariatu +48 58 76 314 76, strona internetowa www.invicta.pl)

9. Kaprycha

Najlepsze odpowiedzi:
    0

To chyba juz delikatnie jest "po ptokach" ? :-D

10. reklama
  11. lolitka200

lolitka200 Wiem tyle,ze nic nie wiem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A tak wogole kobity, to moze bysmy troche ten watek rozwinely i zrobily z niego forum o IVF ? Nie ma jeszcze takiego watku, a przeciez jest wiecej niz kilka ktore sa zainteresowane tematem itd ?

12. Kaprycha

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Ja jestem za :-D Szczegolnie, ze dzis dostalam list z kliniki. W ciagu 18 tygodni bedziemy miec zabieg. Dwie proby mamy za darmo. Nie moge sie doczekac!! Oszalalam ze szczescia :-D:-):-D

Poleć forum