reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

moja przez ostatni tydzien nie przybrala nic , dzisiaj ma 40 - 50 (zalezy jak sie polozy) wiecej. Jest na samej piersi . Z ta waga czasami jest tak ze tydzien nie przybiera nic i nagle z dnia na dzien 100 wiecej (lub mniej) zalezy ile kup zrobi itd...
Też to zauważyłam i stwierdziłam ,że te częste ważenie nie ma sensu .
 
reklama
Kobiety, przepraszam, czytam i czytam i czytam. I napiszę, że napewno karmienie piersią jest bardzo dobre dla dziecka. Jednakże mm to również nic złego. Jak czytam poczekam jeszcze tydzień, bo sama nie podejmę decyzji to dla mnie trochę śmieszne. Możecie mnie zhejtować. Ale dla mnie dziecko ma być najedzone i ma przybierać systematycznie na wadze. I nie jest istotne jak jest karmione. Naprawdę na karmieniu piersią świat się nie kończy.
Myślę że Madlen robi dobrze, z resztą takie są zalecenia że najlepiej gdy przejście na mm skonsultuje sie z lekarzem. Skoro mała jest aktywna i śpi ładnie to dlaczego od razu wpychac butlę. Nikt tu nikogo nie będzie hejtował jednak jeżeli Madlen chce karmić piersia i walczy o to to chwała jej za to i nic nikomu do tego i odwrotnie jeżeli ktoś chce karmić butelka to też nie życzy sobie podważania tego wyboru. Z resztą bardzo rzadko spotyka się takie nastawienie i chęć walki o laktacje raczej odwrotnie.
Śmieszne to jest gdy połowa żeńskiej populacji wymyśla sobie powody do tego by nie karmić piersia (I nie mam na myśli kobiet które nie mogą z konkretnych wskazań) ale też nie zamierzam tutaj nikogo oceniać a też mam na ten temat swoje zdanie.
 
No moj jest za mały. Gondola tylko 74 cm wiec już wyrosl. A ten ma 90 cm wiec akurat przezimuje. Poza tym i tak chce kupic nowy wozek bo mam jeden i nie chce mi sie za kazdym razem brac ze sobą gdy jezdze do rodzicow.
jesli myslisz, ze bedzie lezal to ok, napewno na zime gondola duzo cieplejsza dla malenstwa.
mam lezaczek 5w1 z tej firmy ale srednio jestem zadowolona, w sumie mogli napisac 2 w 1 bo taka prawda. jako kolyska bylo niewygodnie bo niskie bardzo, trzeba bylo sie baaardzo schylac, jako lezaczek dopiero zaczynam uzywac bo to siedzace jest, nie taka lodeczka dla niemowlaka .... wozka nie znam.
 
jesli myslisz, ze bedzie lezal to ok, napewno na zime gondola duzo cieplejsza dla malenstwa.
mam lezaczek 5w1 z tej firmy ale srednio jestem zadowolona, w sumie mogli napisac 2 w 1 bo taka prawda. jako kolyska bylo niewygodnie bo niskie bardzo, trzeba bylo sie baaardzo schylac, jako lezaczek dopiero zaczynam uzywac bo to siedzace jest, nie taka lodeczka dla niemowlaka .... wozka nie znam.
No mam nadzieję ze będzie lezal poki co problemow z tym nie ma.
Mi zalezy właśnie zeby wozek nie był drogi i byl lekki bo muszę znosić z 2 pietra a teraźniejszy jest ciezki
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Również urodziłam synka w lipcu. Chciałabym zasięgnąć rady. Może wy pomożecie. Karmie piersią. Od czasu do czasu chciałabym wyjść ze starsza corka gdzies ale mam problem gdyż moje dziecko nie chce za żadne skarby butelki. Płacze przy tym strasznie... Jakich butelek używacie? Ja używam tomme tippee (corka zalapala bez problemu). Pozdrawiam
 
No mam nadzieję ze będzie lezal poki co problemow z tym nie ma.
Mi zalezy właśnie zeby wozek nie był drogi i byl lekki bo muszę znosić z 2 pietra a teraźniejszy jest ciezki
rozumiem ten bol , ja kupilam spacerowke lekka od 0 mcy bo nie dosc , ze maly lezec nie chce to wozek ciezki i strasznie mnie meczylo wychodzenie, wejsc do domu po schodach z nim sama nie moglam...
nie ma tego w sklepch by pojsc poogladac na zywo najpierw ?
 
reklama
rozumiem ten bol , ja kupilam spacerowke lekka od 0 mcy bo nie dosc , ze maly lezec nie chce to wozek ciezki i strasznie mnie meczylo wychodzenie, wejsc do domu po schodach z nim sama nie moglam...
nie ma tego w sklepch by pojsc poogladac na zywo najpierw ?
Mieszkam na zadupiu... Mamy 2 sklepy dzieciece ale nie ma z tej firmy.
 
Do góry