reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ukmama, ja tkliwe piersi mialam jeszcze przed testem a mdlosci zaczely sie w 6 tyg, a w 8tyg wymioty. Ciesz sie poki mozesz:)
 
reklama
po tym co czytam to moja ciaza jest cudowna[emoji7] nic nadzwyczajnego sie nie dzieje ale ciasne mi sie robią spodnie.. troche szybko.. juz przytylam 1kg... w zyciu nie wazylam 54kg [emoji23][emoji23] ale jem za dwoch [emoji849] nie moge sie opamiętać....
 
@SalsaPL ale niecierpliwi jesteście:p
@Medeleine86 osz kurcze to masakra z tą zgaga szok ! Podobno to na długie włosy u dziecka... Ale wśród moich znajomych się nie sprawdziło, wiele z nich miało zgagi a dzieci łyse. Ja na szczęście nie miałam ale moja ciąża to był ewenement na skalę światową bo nic mi nie bylo, jedynie stopy puchły jak było +30 a potrafiłam spacery po 10km tydzień przed porodem sobie walnąć :D
@UKmama nie poczulam jeszcze
@zuzkaaa to mi się wydaje jak cię czytam że cały czas coś ci jest i cos cie boli o_O OMG nie wiem czemu :) hehe
 
@SalsaPL ale niecierpliwi jesteście:p
@Medeleine86 osz kurcze to masakra z tą zgaga szok ! Podobno to na długie włosy u dziecka... Ale wśród moich znajomych się nie sprawdziło, wiele z nich miało zgagi a dzieci łyse. Ja na szczęście nie miałam ale moja ciąża to był ewenement na skalę światową bo nic mi nie bylo, jedynie stopy puchły jak było +30 a potrafiłam spacery po 10km tydzień przed porodem sobie walnąć :D
@UKmama nie poczulam jeszcze
@zuzkaaa to mi się wydaje jak cię czytam że cały czas coś ci jest i cos cie boli o_O OMG nie wiem czemu :) hehe
bolal mnie brzuch tylko a po za tym nic zadnych mdlosci. dzisiaj jestem senna ale to nie musi byc objaw i troche piersi bola ale chodzilo mi ze w porownaniu do objawow innych dziewczyn nic mi nie jest jak pisza ze zgaga, za wymioty, mdlosci i ze moja ciaza jest piekna bo niektore dziewczyny nic nie jedza nie wychodza z pod koca
 
@SalsaPL ale niecierpliwi jesteście:p
@Medeleine86 osz kurcze to masakra z tą zgaga szok ! Podobno to na długie włosy u dziecka... Ale wśród moich znajomych się nie sprawdziło, wiele z nich miało zgagi a dzieci łyse. Ja na szczęście nie miałam ale moja ciąża to był ewenement na skalę światową bo nic mi nie bylo, jedynie stopy puchły jak było +30 a potrafiłam spacery po 10km tydzień przed porodem sobie walnąć :D
@UKmama nie poczulam jeszcze
@zuzkaaa to mi się wydaje jak cię czytam że cały czas coś ci jest i cos cie boli o_O OMG nie wiem czemu :) hehe
No masakra u mnie :szok: Ja cwiczylam do 7 miesiąca chodzilam(u mnie to raczej marszobieg :biggrin2:) byłam aktywna ale przyszedł kryzys zaraz po 7 miesiącu z bólem krzyża więc nie mogłam już robić nic takowego miałam takie bole i blokady że stałam w miejscu bo kroku z bólu nie dałam rady zrobić. . Mówię Ci co ciąża to cuda wianki:tak::baffled: a co do włosów to jazdę moje dziecko miało długie i gęste wlosieta na glowce:tak::-) :)
Kochana to tylko Ci życzyć takiej ciąży teraz Rewelacja:tak::-) :)
 
@SalsaPL ale niecierpliwi jesteście:p
@Medeleine86 osz kurcze to masakra z tą zgaga szok ! Podobno to na długie włosy u dziecka... Ale wśród moich znajomych się nie sprawdziło, wiele z nich miało zgagi a dzieci łyse. Ja na szczęście nie miałam ale moja ciąża to był ewenement na skalę światową bo nic mi nie bylo, jedynie stopy puchły jak było +30 a potrafiłam spacery po 10km tydzień przed porodem sobie walnąć :D
@UKmama nie poczulam jeszcze
@zuzkaaa to mi się wydaje jak cię czytam że cały czas coś ci jest i cos cie boli o_O OMG nie wiem czemu :) hehe
ja narazie na l4 sie nie musze wybierac wiec sadze ze dobrze znosze ciaze a to ze gdzies cos zaboli albo zakreci sie w glowie to nie ma tragedii :) idzie funkcjonowac a po za tym do dnia dzisiejszego mailam powera i mam nadzije ze jak minie niedziela to wroci bo mam pracy ogrom w firmie [emoji23]
 
A ja właśnie spojrzałam na mapę zanieczyszczenia powietrza i się załamałam. Ponoć taki smog ma bardzo zły wpływ na nasze fasolki :( chyba jutro sprawię sobie maskę antysmogową - widziałam, że w Krakowie wiele ludzi w nich chodzi. Co o tym myślicie?
 
po tym co czytam to moja ciaza jest cudowna[emoji7] nic nadzwyczajnego sie nie dzieje ale ciasne mi sie robią spodnie.. troche szybko.. juz przytylam 1kg... w zyciu nie wazylam 54kg [emoji23][emoji23] ale jem za dwoch [emoji849] nie moge sie opamiętać....

Ja nawet nie wiem ile ważę :D Chyba zaraz sprawdzę hehe
U mnie też każda ciąża trochę inna...
Dzieciaki po porodzie z czarną czupryną, a teraz blondaski :p

@mEwa_87 pewnie, że warto. Racja, syf w powietrzu okropny.
 
A ja właśnie spojrzałam na mapę zanieczyszczenia powietrza i się załamałam. Ponoć taki smog ma bardzo zły wpływ na nasze fasolki :( chyba jutro sprawię sobie maskę antysmogową - widziałam, że w Krakowie wiele ludzi w nich chodzi. Co o tym myślicie?
Właśnie sprawdziłam u nas jak to wygląda i jest bardzo źle powietrze , chyba z młodą nie będę wychodzić ... Ale też zamknąć ją w domu nie jest dobre ...
 
reklama
dobrze ze mieszkam na wsi u mnie powietrze umiarkowane spr na mapie gminy :) takze tragedii nie ma ale wietrzenie sobie dzisiaj podaruje ;)

dziewczyny chodzicie na basen moze? albo chodzilyscie w poprzednich ciazach?
ja dosyc czesto chodzilam wg zalecen ortopedy na ten moj kregoslup nieszczesny ale odkad sie dowiedzialam o ciazy to jie bylam bo mam obawy czy ten chlor jest ok? i boje sie o infekcje bo niby w ciaży o nią łatwiej... [emoji848]
 
Do góry