reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama

Aine_

Aktywna w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Sierpień 2021
Post├│w
80
Ostatnia miesi─ůczka 25.09, beta w ┼Ťrod─Ö 91,91 mIU/ml, dzisiaj 235 mIU/ml ­čśŹ wed┼éug OM jutro zaczynam 5 tydz. A Ty @Aine_ ? :) w grupie ra┼║niej :))
U mnie ostatnia miesi─ůczka 29.09, beta z poniedzia┼éku 338. W dniu testu 22.10 wynosi┼éa 62, wi─Öc przyrost chyba jest okÔś║´ŞĆ. Wg mojej aplikacji 2t, 5 dzie┼ä. Ale wg OM b─Ödzie oczywi┼Ťcie "starsza" ci─ů┼╝a, cho─ç wci─ů┼╝ oswajam si─Ö z my┼Ťl─ů, ┼╝e w niej jestem. Z "naszych" staraczek chyba zasz┼éo jeszcze z 2-3 dziewczyny. Mo┼╝e do┼é─ůcza.

Aine_

Aktywna w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Sierpień 2021
Post├│w
80
Ja te┼╝ jestem po 30 (po nicku zak┼éadam, ┼╝e mog─Ö by─ç rok starsza od Ciebie Ôś║´ŞĆ). M├│j entuzjazm jest nieco s┼éabszy (┼Ťpi─Ö normalnie ­čśü), zapewne dlatego, ┼╝e rok temu w sierpniu straci┼éam ci─ů┼╝e. By┼éa bardzo, bardzo wczesna, wi─Öc odczu┼éam t─Ö strat─Ö raczej fizycznie (d┼éugotrwa┼ée krwawienie) ni┼╝ psychicznie. Mimo to jaka┼Ť niepewno┼Ť─ç pozosta┼éa.
Niemniej jestem pewna, ┼╝e nam wszystkim si─Ö powiedzie i b─Ödziemy razem cieszy─ç si─Ö z blask├│w ci─ů┼╝y i wspiera─ç, kiedy b─Ödzie trzeba ­čÖéÔÖą´ŞĆ

natka29

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Luty 2021
Post├│w
523
Hej dziewczyny. Ja jestem chyba na pograniczu czerwca/lipca ­čśë... niby ostatnia miesi─ůczka byla 19.09 ale owulacja na pewno byla du┼╝o pozniej i ci─ů┼╝a jest m┼éodsza­čśÇ 1 pozytywny test zrobi┼éam dopiero 26 pazdziernika­čśů Bada┼éam hcg (nie sama bete, mieszkam w Dani i tutaj takie badanie mi wykonali ) 27.09 by┼éo 404, a 29 juz 1068. Wszystkim gratuluje!­čśś jak samopoczucie ? Ja mam mega jazdy je┼╝eli chodzi o jame ustna. J─Özyk z jednej strony zgrubiony, porobi┼éy si─Ö afty I rany­čÖä, wesel z tej strony powi─Ökszony dos┼éownie masakra... by┼éam wczoraj u lekarza i stwierdzi┼éa ┼╝e nic z tym nie zrobie, trzeba czasu bo prawdopodobnie to.przez ciaze wlasnie­čś¬. A ja si─Ö wczoraj naczytalam ze stany zapalne w buzi s─ů gro┼║ne, zepsute zeby itp.. no a┼╝ si─Ö p┼éaka─ç chce ­čśö

reklama

Aaagaa

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
30 Pa┼║dziernik 2021
Post├│w
114
Hej, hej!
U mnie ostatnia miesiaczka 03.10, beta w 24dc 4,4ng/ml i progesteron 14ng/ml, w 25dc 18,3ng/ml, w 26dc 35,9 ng/ml. Wizyt─Ö mam 30.11 i mega si─Ö stresuje.­čąÂ­čąÂ

Do g├│ry