reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć. Poczytuje Was nic nie pisze, bo nie ma co. Faszerujemy sie lekami i tyle. Mąż się trochę wycofał ze starań a ja chwilami mam dość...przez pare ostatnich dni kiepsko się czulam ale tylko jedna kreska... i tyle... :-(
 
reklama
@burczuś najważniejsze ,że przeżył ;):p . Mhhh ja jakoś nie moge sie zebrać aby iść na monit w tym cyklu juz spróbujemy ale bez lekarza bo jakoś ostatnio też mam zmeczenie materiału i ciagle jestem chora co nie sprzyja dzikiemu sexu .@burczuś a ta lekarka co jezdziłaś do Kato, a ten u mnie? Na jakim zestawie leków chesz spróbować?

@Oczekujaca123 spokojnie wiesz lekarz pewno będzie się bał Cię wypisać tak myślę i kombinue co robić . Jesteś w dobrych rękach . Ten lekarz to twój anioł stróż mimo tego , ze czasem coś powie nie tak..

@Nadzieja2018 kochana przypomnij ile tych wlewów brałaś? Moze jeszcze ruszy ta beta sciskam

@aniak zgadzam sie z @burczuś każdy potrzebuje tego restet

@bertha kochana jak u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
@Nadzieja2018 :(

@Porzeczka1234 u mnie ok. Dziś miałam badania prenatalne i Mateuszek jest zdrowy. Bardzo się cieszę.
Ogólnie wczoraj Adriana kolega pobił w przedszkolu i ma olbrzymiego guza. To nie pierwszy raz kiedy ten chłopiec uderzył. Dyrekcja organizuje zebranie z rodzicami chlopca a Ci rodzice uważają że grupa sieje na nich hejt
 
Jestesmy po echo serduszek [emoji173]Ubytków nie ma, albo są tak małe, że już ich nie widać.
Powiększony jest coś tam FV, co może powodować nierówne bicie serca lub szmery ale to nic strasznego, i na pewno wychwyci to pediatra przy osluchiwaniu po porodzie i jak coś to do kardiologa, ale to raczej nic poważnego.

Wiem, że ten lekarz to mój Anioł stróż.... I mam nadzieję ze nie nawali
 
Ubytków nie ma, albo są tak małe, że już ich nie widać.
Powiększony jest coś tam FV, co może powodować nierówne bicie serca lub szmery ale to nic strasznego, i na pewno wychwyci to pediatra przy osluchiwaniu po porodzie i jak coś to do kardiologa, ale to raczej nic poważnego.

Wiem, że ten lekarz to mój Anioł stróż.... I mam nadzieję ze nie nawali
Zobaczysz wszystko będzie dobrze. A lekarz stanie na wysokości zadania. Nieustannie trzymam za Was kciuki.

@plastulinka za Ciebie też mocno zaciskam kciuki
 
Dziewczyny,
wyszłam od profesor Jerzak. Na wstępie powiedziała, że jest bardzo duże ryzyko ciąży pozamacicznej i musimy być czujni :( :( W poniedziałek mam powtórzyć betę i za tydzień zrobić usg... Rany, boję się tej ciąży pozamacicznej ... :( :( :( przeczytałam już o możliwym zagrożeniu życia :(
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Nie chciałam wcześniej pisać, bo cały czas liczyłam, że się uda... Wychodzi na to, że za chwilę będę miała czwarte poronienie na koncie :(:(:(

Zrobiłam test ciążowy w niedzielę i wyszedł pozytywnie. W poniedziałek powtórzyłam i był negatywny, ale poszłam na betę i rano zrobiłam pierwszy zastrzyk z heparyny. W poniedziałek beta była 39.2, w środę 60.9, a dzisiaj 71.4. Boję się, żeby nie była to pozamaciczna :(

Udało się zajść po 2 stymulacji także chociaż taki plus.... Bralam podczas tego cyklu Intralipid. Na Accofil się nie zdecydowałam.
Bardzo mi przykro. Nie wiem jak bardzo musisz być silna aby to znieść. Ja jestem po jednym poronieniu i czasem nie mam siły. Masz w sobie dużo mocy. !
 
Do góry