reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja bym brała tak jak kazała Endo. Mi ginekolog powiedział że tarczyca to problem endokrynologa dosłownie. Dała mi taką dawkę ponieważ powiedziałam jej że miałam pozytywny test ciążowy a wcześniej nie brałam nic na zbicie przed zajściem...
To chyba wrócę do tej 50tki. Ten gin jakiś dziwny, za przeproszeniem wpierdziela się w coś na czym się nie zna i straszy skutkami.
 
reklama
Atena100 hmmm dobrze wiedzieć ,że nie jestem tu najstarsza....
Jak wnoszę po nikach to takie 20+ raczej kobietki prawda?
To wasze pierwsze ciąże? Czy jest tu ktoś kto już posiada potomstwo???
 
Atena100 hmmm dobrze wiedzieć ,że nie jestem tu najstarsza....
Jak wnoszę po nikach to takie 20+ raczej kobietki prawda?
To wasze pierwsze ciąże? Czy jest tu ktoś kto już posiada potomstwo???
Z tego co czytałam to większość dziewczyn ma już dzieci. :) Nasza moderatorka leeleeth ma szóstkę :D Możemy po prenatalnych zrobić wątek z taką porządniejszą tabelką- imię, wiek, które to dziecko i jaka planowana data porodu. :) Akurat do prenatalnych powinnyśmy mieć wszelkie przeboje za sobą i pewnie dołączy do nas jeszcze kilka osób. :)

Ja mam lat 27 rocznikowo i Kluska, który ma prawie 4 miesiące, urodzony 18.04, więc będę miała dwa kwietniowe bobasy rok po roku. :D
 
reklama
Do góry