reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem czy nie jestem?

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
13
Cześć wszystkim ;)
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o bobasa. Do tej pory jakoś nic nie wyszło ale dwa dni temu tak poprostu coś mnie tknęło żeby zrobić test. Dwie kreski- jedna mega jasna. Szybko poleciałam kupić następny ale zrobiłam go po kilku godzinach tak naprawdę- 2 kreski i tak samo jak wcześniej. Dodam ze były to dwie różne firmy. Na koniec żeby pokazać mężowi kupiłam test digital, który zamiast kresek pokazuje napis (ciąża, brak ciąży) no i niestety- brak ciazy. Gdybam bo jest weekend wiec się nie dostanę teraz do lekarza.. powiedzcie co myślicie? Oszaleje zaraz, nie lubię być nie pewna w tych kwestiach. Pomocy :/
 
reklama
Rozwiązanie
Leć do laboratorium i zrób badanie betaHCG. Jeśli na testach wychodziła jasna kreska, to beta wyjdzie tym bardziej.
A testy ciążowe zawsze zaleca się robić z porannego moczu.
Cześć wszystkim ;)
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o bobasa. Do tej pory jakoś nic nie wyszło ale dwa dni temu tak poprostu coś mnie tknęło żeby zrobić test. Dwie kreski- jedna mega jasna. Szybko poleciałam kupić następny ale zrobiłam go po kilku godzinach tak naprawdę- 2 kreski i tak samo jak wcześniej. Dodam ze były to dwie różne firmy. Na koniec żeby pokazać mężowi kupiłam test digital, który zamiast kresek pokazuje napis (ciąża, brak ciąży) no i niestety- brak ciazy. Gdybam bo jest weekend wiec się nie dostanę teraz do lekarza.. powiedzcie co myślicie? Oszaleje zaraz, nie lubię być nie pewna w tych kwestiach. Pomocy :/
A kiedy powinnas miec okres?
 
Może test był za późno zrobiony , i nie pokazał ciąży ,zrób z porannego moczu ,a lekarz i tak nic nie zobaczy na takim wczesnym etapie,
Myslisz, ze pora ma znaczenie? W sensie, ze poranny mocz? Ja robilam popoludniu i wyszlo. Mi sie wydaje, ze po prostu za wczesnie i lepiej odczekac po terminie okresu (w moim przypadku tak bylo). Co do lekarza zgoda. Za wczesnie.
 
Myslisz, ze pora ma znaczenie? W sensie, ze poranny mocz? Ja robilam popoludniu i wyszlo. Mi sie wydaje, ze po prostu za wczesnie i lepiej odczekac po terminie okresu (w moim przypadku tak bylo). Co do lekarza zgoda. Za wczesnie.
Nie ma znaczenia pora. Chodzi jedynie o to aby mocz nie był rozwodniony i nazbierał się przez kilka godzin. Można zrobić test po południu, ale po no 5-6 godzinach nie oddawania moczu.
 
reklama
Myslisz, ze pora ma znaczenie? W sensie, ze poranny mocz? Ja robilam popoludniu i wyszlo. Mi sie wydaje, ze po prostu za wczesnie i lepiej odczekac po terminie okresu (w moim przypadku tak bylo). Co do lekarza zgoda. Za wczesnie.
Myślę ,że pora dnia 2 czy 3 dni przed @ ma znaczenie , po terminie @ już mniejsze choć mi w dniu @ wyszła blada 2 kreska , a robiłam z 1 porannego moczu
 
reklama
Myślę ,że pora dnia 2 czy 3 dni przed @ ma znaczenie , po terminie @ już mniejsze choć mi w dniu @ wyszła blada 2 kreska , a robiłam z 1 porannego moczu
Chyba, ze przed to ok - tu nie znam sie. Bardziej chodzilo mi oto, zeby powtorzyc test ciazowy, jesli okres nie pojawi sie. Ja tak zrobilam i u mnie strzal w 10. Co do bety z krwi to tu @Angelika Prus nie pomoge, bo nie znam sie na tym kompletnie. Kolezanki pomoga :-) czy to nie za szybko czy ok.
 
Do góry