reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Jestem czy nie jestem?

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim ;)
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o bobasa. Do tej pory jakoś nic nie wyszło ale dwa dni temu tak poprostu coś mnie tknęło żeby zrobić test. Dwie kreski- jedna mega jasna. Szybko poleciałam kupić następny ale zrobiłam go po kilku godzinach tak naprawdę- 2 kreski i tak samo jak wcześniej. Dodam ze były to dwie różne firmy. Na koniec żeby pokazać mężowi kupiłam test digital, który zamiast kresek pokazuje napis (ciąża, brak ciąży) no i niestety- brak ciazy. Gdybam bo jest weekend wiec się nie dostanę teraz do lekarza.. powiedzcie co myślicie? Oszaleje zaraz, nie lubię być nie pewna w tych kwestiach. Pomocy :/

reklama

monitkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Cześć wszystkim ;)
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o bobasa. Do tej pory jakoś nic nie wyszło ale dwa dni temu tak poprostu coś mnie tknęło żeby zrobić test. Dwie kreski- jedna mega jasna. Szybko poleciałam kupić następny ale zrobiłam go po kilku godzinach tak naprawdę- 2 kreski i tak samo jak wcześniej. Dodam ze były to dwie różne firmy. Na koniec żeby pokazać mężowi kupiłam test digital, który zamiast kresek pokazuje napis (ciąża, brak ciąży) no i niestety- brak ciazy. Gdybam bo jest weekend wiec się nie dostanę teraz do lekarza.. powiedzcie co myślicie? Oszaleje zaraz, nie lubię być nie pewna w tych kwestiach. Pomocy :/
A kiedy powinnas miec okres?

Fado123

Rozwiązania
2
Może test był za późno zrobiony , i nie pokazał ciąży ,zrób z porannego moczu ,a lekarz i tak nic nie zobaczy na takim wczesnym etapie,

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Może test był za późno zrobiony , i nie pokazał ciąży ,zrób z porannego moczu ,a lekarz i tak nic nie zobaczy na takim wczesnym etapie,
Myslisz, ze pora ma znaczenie? W sensie, ze poranny mocz? Ja robilam popoludniu i wyszlo. Mi sie wydaje, ze po prostu za wczesnie i lepiej odczekac po terminie okresu (w moim przypadku tak bylo). Co do lekarza zgoda. Za wczesnie.

Rozwiązania
0
Myslisz, ze pora ma znaczenie? W sensie, ze poranny mocz? Ja robilam popoludniu i wyszlo. Mi sie wydaje, ze po prostu za wczesnie i lepiej odczekac po terminie okresu (w moim przypadku tak bylo). Co do lekarza zgoda. Za wczesnie.
Mówiąc o lekarzu miałam na myśli badania krwi

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Nie ma znaczenia pora. Chodzi jedynie o to aby mocz nie był rozwodniony i nazbierał się przez kilka godzin. Można zrobić test po południu, ale po no 5-6 godzinach nie oddawania moczu.

Fado123

Rozwiązania
2
Myślę ,że pora dnia 2 czy 3 dni przed @ ma znaczenie , po terminie @ już mniejsze choć mi w dniu @ wyszła blada 2 kreska , a robiłam z 1 porannego moczu

reklama

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Myślę ,że pora dnia 2 czy 3 dni przed @ ma znaczenie , po terminie @ już mniejsze choć mi w dniu @ wyszła blada 2 kreska , a robiłam z 1 porannego moczu
Chyba, ze przed to ok - tu nie znam sie. Bardziej chodzilo mi oto, zeby powtorzyc test ciazowy, jesli okres nie pojawi sie. Ja tak zrobilam i u mnie strzal w 10. Co do bety z krwi to tu @Angelika Prus nie pomoge, bo nie znam sie na tym kompletnie. Kolezanki pomoga :-) czy to nie za szybko czy ok.

BetiPS

Rozwiązania
1
Można robić. Jeżeli test z moczu by coś pokazał to z krwi tym bardziej. Zrób jutro betę, powtórz po 48h żeby sprawdzić czy Dobrze przyrasta. Powodzenia :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry