reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem W ciąży?

reklama
Dziewczyny s co może oznaczać ten wynik?
Oznacza ciążę. Więcej możnaby powiedzieć znając datę ostatniej miesiączki lub (jeśli był monitoring cyklu) datę owulacji.
Pojedynczy wynik mówi tylko, że poziom hormonu wskazuje na ciążę (przypuszczalny wiek ciąży wg legendy). To czy ciąża się rozwija powie lekarz lub kolejne badanie hormonu (w tym samym laboratorium, po 48h od ostatniego badania, lub po 72h). Ważny jest przyrost hormonu.
Pozdrawiam
 
Oznacza ciążę. Więcej możnaby powiedzieć znając datę ostatniej miesiączki lub (jeśli był monitoring cyklu) datę owulacji.
Pojedynczy wynik mówi tylko, że poziom hormonu wskazuje na ciążę (przypuszczalny wiek ciąży wg legendy). To czy ciąża się rozwija powie lekarz lub kolejne badanie hormonu (w tym samym laboratorium, po 48h od ostatniego badania, lub po 72h). Ważny jest przyrost hormonu.
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Miesiączki były nie regularne a nawet zdarzały się co 3 miesiące, spowodowane choroba, staraliśmy się o dziecko 4 lata i wykryto chorobe dopiero w tym roku wyniki wyszły dobrze. Dlatego zastanawiam się czy to już 🥰 napewno jutro powtórzę wyniki bardzo dziękuję
 
zrobiłam dziś betę to chyba ciąża 😀!Czy badani są w normie?Nie za bardzo wiem o co chodzi z przyrostem
 

Załączniki

  • IMG_3023.jpeg
    IMG_3023.jpeg
    86,6 KB · Wyświetleń: 56
zrobiłam dziś betę to chyba ciąża 😀!Czy badani są w normie?Nie za bardzo wiem o co chodzi z przyrostem
Wejdź w ten link
Link do: Kalkulator beta HCG - Plodnosc.pl
Powpisuj daty i wartości obu pomiarów - jeśli dzisiejszy jest pierwszy to zrób jeszcze raz w środę o tej samej godzinie co dzisiaj
Pokaże ci się informacja czy przyrost jest w normie

Chodiz o to, że jeśli beta rośnie za wolno lub spada, może to zwiastowac poronienie
 
zrobiłam dziś betę to chyba ciąża 😀!Czy badani są w normie?Nie za bardzo wiem o co chodzi z przyrostem
48 godzin po wykonaniu pierwszej bety, powinnaś zrobić drugą. Jeśli przyrost będzie wynosić ok. 66% wzwyż to jest ok i znaczy, że ciąża się prawdopodobnie rozwija dobrze.
 
reklama
Do góry