reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny wy chcecie wracac do Polski a ja chcę stąd uciekać [emoji85] nie wyobrażam sobie posłać tu dziecka do szkoły z obecnym systemem edukacji więc albo emigracja albo edukacja domowa
 
Dziewczyny wy chcecie wracac do Polski a ja chcę stąd uciekać [emoji85] nie wyobrażam sobie posłać tu dziecka do szkoły z obecnym systemem edukacji więc albo emigracja albo edukacja domowa
Hmmm.... moj normalnie chodzi do szkoły i póki co nie narzekam. To dopiero 1 klasa ale widzę ze materiał ładnie przerabiają i po szkole nie trzeba nad nim siedzieć jak zadanie odrabia bo nawet sobie ładnie radzi. Ma 16 osobowa klasę i Pani w miarę ogarnięta. Zobaczymy co będzie dalej...
 
Ja również biorę luteinę, ale ginekolog zwróciła mi na początku uwagę, żeby w ciąży nie używać dołączonego aplikatora właśnie z powodu niepotrzebnych podrażnień.
Kochana teraz już mam nauczkę i paluszek jest moim przyjacielem, ale wcześniej myślałam ze skoro ten aplikator jest dołączony to należy tym wkładać jak najgłębiej. To sobie narobiłam pewnego dnia... brrrr nawet nie chce pamiętać mojej paniki. Teraz i tak mam dalej obsesje oglądania namiętnie tego co wypada na wkładkę, i mam wrażenie ze czasami przez ta luteinę ten śluz jest zolty, nie wiem jak u ciebie? Pozdrawiam :)
A ja nic o tym nie wiedziałam... A myślicie, że jak nic mi nie jest, to nam dalej używać czy jednak przestać?
 
Ja też :) ale to było pierwsze dziecko..
I ogólnie taka "tradycja"
Prababka 1 córka
Babcia 1 córka
Mama 1 córka
Siostra 1 córka.
No i siostrzenica.. Się wyłamała [emoji1787][emoji1787]
I jeszcze wszystkie z nich 1 dziecko w wieku 2 lat :)

No widzisz A u mnie moja mama twierdzi , że wszyscy mają parkę w rodzinie( moja babcia, moja mama i mój brat) A u mnie prawdopodobnie drugi chłopak. Różnie to bywa z tymi "tradycjami" :D
 
reklama
A ja...
20191104_164117.jpg
 
Do góry