reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Jest jednak trochę przeciwników tego znieczulenia bo ma ono skutki uboczne.

A jakie skutki uboczne tego znieczulenia?


Wlasnie obudziłam się z drzemki po porządkach w domku. Od rana ćmi mi podbrzusze tak w miejscu cesarki a najbardziej gdzie był supeł po szyciu. Dziwne uczucie. Zaraz po syna do zerówki. A trochę słabo się czuję i nie wiem czy nie zgonić tego na mojego by odebrał wracając z pracy.
 
Każda jest inna i każdy poród jest inny :) Nie ma co się nastawiać :) Ja to jakoś miesiąc/dwa przed porodem oglądałam filmy i programy w tej tematyce ... :D Zawsze mówiłam później mężowi, że ja to „idę, rodzę i wychodzę” :D haha..
będzie dobrze, głowa do góry !!!
Ja od kilku hmm tygodni przeglądam sobie zdjęcia na instagramie, z narodzin..
Niektóre są.. Szokujące [emoji1787][emoji1787][emoji1787]i patrzenie boli hihi
 
Pare dni temu pisałam, że na prenatalnym nie bylo widocznej kosci nosowej i ryzyko ZD wyszło duże.
Dziś wykonywalismy badanie powtornie, kosc nosowa widoczna:)
Do tego wyniki papa bardzo ladne i znacznie zmniejszyly ryzyko. Obawiałam sie troszke ze papa tylko pogorszy sprawe bo przyjmuje zarowno luteine i duphaston 3x1 a tu szok, wyszlo super. Takze widac to nie regula, ze przy tych lekach wychodzi brzydki wynik:)
 
Dziewczyny dajmy jakiś inny temat :D . Jakie seriale polecacie? :)
Jeśli lubisz trochę się bać to
"Nawiedzony dom na wzgórzu" (świetny!)
"Opowieść podręcznej"
"dom z papieru"
"młody papież" (za chwilę drugi sezon bedzie)
"pozostawieni"
"synowie anarchii"

Aaaaa mogła bym wymieniac i wymieniać :) my tv nie oglądamy, zarywamy noce dla seriali hahah
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry