reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pszczoła najlepiej skonsultuj to ze swoim ginem :) mi powiedział że kilka na dzień to jest normalne, ale jak długo to lepiej zapobiegać. Czasem sam asmag nie pomaga. I mój lekarz nie chce czekać aż szyjka się będzie skracac.
Nie to za cytowalam, sorki.

A imiona już wybrane macie??

Wstępnie :
Dziewczynka : Helena
Chłopczyk : Tadeusz,albo Antoś
 
reklama
Mi brzuch twardnial ale tak od ok 25 tygodnia na razie cisza to takie dziwne uczucie jakby caly brzuch sie napelnil tak jak maksymalnie napelniony balon. Skurczy przepowiadajacych nie mialam to nie wie wiem a zwlykle skurcze to dla mnie takie uczucie jak na okres zlokalizowane tylko na dole brzucha. Mi dr mpwil jak teraz mi brzuch by twardnial to brac nospe i magnez po 30 tyg jak to beda jednorazowe akcje to jest to normalne
 
Jeszcze co do imion to...
IMG_5955.JPG


:D
 
Też bardzo liczyłam, że będzie u Ciebie wszystko dobrze i bardzo się cieszę z Twoich dobrych wieści.

Olejek z Weledy dla ciężarnych to dla mnie rewelacja. Właśnie zaczęłam używać, bo już czuję, że brzuszek swędzi.

Też szukałam ładnej kuchni, myślałam o tej z Ikei, bo pasuje mi estetycznie. Jednak jak córeczka zobaczyła u koleżanki kuchnię z Lidla, która ma dźwięk w mikrofali, piekarniku i płycie indukcyjnej z efektami światła to wiedziałam, że musimy postawić na tą. Czego nie robi się dla córeczki...
U mnie córa na urodziny 10.12 - teściowie razem kupili kuchnie z Lidla-super bo jest extra i dzięki ze mam na nią miejsce ufff...
 
Któraś z Was wspomniała o łaszkach dla maluchów, z sinsay.. Lol! Szkoda, że online nie da się zamówić.
U mnie "w mieście" nie mają działu dziecięcego. Będzie trzeba wybrać się do Gdyni bądź Gdańska :)

Pisałyscie też o lumpkach. Nie mam problemu z ciuchami z takich sklepów. Moja mama jest dobrym łowcą haha.
Ja za to nie lubię i nie umiem szukać.. A dodatkowo jak wchodzę do lumpeksów, to zaczyna mnie ciało swędzieć..
 
Ostatnia edycja:
reklama
pozaznaczalam sobie wasze posty, zeby odpowiedziec, ale cos kliknelam i mi zniknelo... widze, ze te, ktore jeszcze maja wczesniejsza ciaze to dolegliwosci maja, a reszcie mojaja, ja mam juz 15+2 i oprocz tego, ze szybciej sie mecze i wieczorkiem przysypiam to jest oki. Zazdroszcze posprzatanych domow, ja pomalutku, ale obiecalam sobie, ze dopiero jak pojde na zwolnienie to sobie pokolei wszystko ogarne. Ale ti na spokojnie, pewnie popracuje do konca stycznia.
Zycze milego weekendu laski!
Ja mam w planach do kwietnia pracowac a od wrzesnia musze wrocic takze zazdroszcze Wam błogiego spokoju w domu. Ja jestem pracuś, gorzej funkcjonuje jak siedze w domu za dlugo, musze cos robić.
 
Do góry