reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja tak samo woda albo sok taki zagęszczony , ale jego z wodą rozrabiam bo jest dla mnie za słodki . No i kawę zazwyczaj pije jedną rozpuszczalna i herbatę pije czarna ,ale słaba bardzo ,bo podobno jest nie zdrowa. A jest tyle tych herbat ,że ja już się pogubiłam co mogę pić w ciąży a czego nie. Czy mogę pić smakowe czy rumianek ,szlawie , miętę itp. ja już zgłupiałam i niczego nie ruszam bo się boje.
Może coś Ci to pomoże [emoji6]
Screenshot_20191113_131019.jpeg
Screenshot_20191113_131107.jpeg
 
reklama
Tak. Syn jest bez śniadania. O 7.40 jest w przedszkolu, o 8 jedzą. W domu wypija mleko.
Może jakoś to przeżyje;)
Przecież pójdzie do szkoły to zacznie jeść śniadanie w domu [emoji849] idąc tym tokiem myślenia, to jak nauczysz go jeść DWA śniadania to szybko utyje... :D nie dajmy się zwariować [emoji3590]
 
Teraz niestety na dłuższy czas będę musia sobie góry odpuścić. Z małym dzieckiem też nie będę wchodzić , za bardzo bym się bała , chyba ,że tylko po dolinach. Wiem ,że są ludzie którzy chodzą z maluchami , ale ja się na to nie zdecyduje
My chodzimy z dzieciakami, w ciazy tez chodzilam . Oczywiście wszystko ponizej 2000 metrów .
 
reklama
Do góry