reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też się witam, jako nowa majówka. Termin 30.05 z prenatalnych [emoji4][emoji177]
Cześć chciałam się przywitać, następna majówka się melduje. Co prawda termin mam na koniec maja ,na początku był 30.05, 27.05 po prenatalnych , a czy się załapię na maj to się okaże ;)
Mam jednego syna 8 letniego a po wczorajszym usg wychodzi, że będzie drugi chłopak. Samych chłopów będę mieć w domu wliczając psa [emoji846][emoji846]
Jestem trochę panikarą i dlatego dopiero teraz się melduję ;) Brzuszek zaczął rosnąć , coś tam zaczynam czuć jakby ruchy chociaż wczoraj lekarz mówił , ze to pewnie za wcześnie. Ale ja mam wrażenie że to jest to .
Miłego dnia dziewczyny [emoji6][emoji15]
 
reklama
Ja też co do ruchów nie jestwm pewna. Chociaż od kilku dni coraz częściej jakby pękanie bombelków czuje.
To raczej na pewno już TO :D
ojej... to Ty naturalnie masz lepsza niż ja podczas brania żelaza [emoji87]
Nie miałam nigdy problemów z anemia, więc jakoś tak w normie chyba się to trzyma póki co :)
Powolutku i u Ciebie się podniesie, ciąża to duże obciążenie dla organizmu ;*
 
A czemu nieznana? Nie da się rozpoznać, czy kwestia ułożenia maluszka? Ja już się nie mogę doczekać, kiedy będę wiedziała... [emoji28][emoji847]
Nie czuję się ani na chłopca, ani na dziewczynkę, z jedzenia też nic nie wywróżę [emoji2372] ewentualnie z cery mogę, bo jest słaba, więc wskazuje na dziewczynkę, haha babcie metody [emoji85]
U mnie brzuch raz większy, raz mniejszy, a jak się położę na plecach, to prawie jak przed ciążą płaski jest. [emoji17][emoji2360]
Ja też już po wizycie :) wszystko jest ok, płeć lokatora nadal nieznana [emoji85]

U mnie już widać, termin na 20.05, już nie zgonie na żadne przejedzenie, brzuszek jest ewidentnie ciążowy ;)
 
Może na dniach nam wywali [emoji85]
A dno macicy wyczuwalne? Ja myślałam, że czuję na wysokości linii majtek, czułam długo takie twarde zgrubienie, a teraz już nie. [emoji2372] No i nie wiem co to było haha
No u mnie też narazie nie widać. Jak się najem to tak A tak to płaska jestem jeszcze termin mam na 22 lub 27 maja.

Za to płeć potwierdzona i mam dziewczynkę.
 
reklama
Może na dniach nam wywali [emoji85]
A dno macicy wyczuwalne? Ja myślałam, że czuję na wysokości linii majtek, czułam długo takie twarde zgrubienie, a teraz już nie. [emoji2372] No i nie wiem co to było haha
Akurat to mi ciężko te stwardnienie znaleźć rano czasami da mi się wyczuć ale nie zawsze.
 
Do góry