reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Bardzo Ci współczuję bo miałam takie akcje ze skurczami jelit w poprzedniej ciąży kilka razy i teraz raz, tylko u mnie to kończyło się zwykle biegunką. Pij dużo, staraj się spacerować i jedz sprawdzone rzeczy, lekkostrawne. Można spróbować nospe, ciepły kompres na brzuch. Lekarz mi wtedy zalecał magnez.
Dziękuję za radę, muszę się w nospę zaopatrzyć. Wczoraj na kolację jadłam pomidory z cebulką i jestem pewna że to ona mnie tak załatwiła! Do końca ciąży nie spojrzę na cebulę! 😆
 
Myślę, ze 2-3 dni i juz bedzie widac 😉 Bete robilas?
Nie robiłam. Byłam przekonana, że miałam owu 5 grudnia, bo 5go miałam bardzo silny ból brzucha, aż nie umiałam się wyprostować a 6go też ale lżejszy. No ale gdyby owu była wtedy to test powinien już wyjść :( No chyba że jednak była później.
 
reklama
Do góry