reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A zapomniałam napisać co na wizycie - ładny pęcherzyk w macicy, odpowiada tygodniowi ciąży, kazała się nie stresować, przyjść za 3 tygodnie, na pewno będzie zarodek i serduszko, ale radziła nie chwalić się rodzinie w Święta i sama już nie wiem🤔 w rejestracji zapisali mnie na 17 stycznia, ale będę dzwonić i przekładać, bo za późno dla mnie, nie wytrzymam tyle w niepewności!
Pewnie, że będzie dobrze :)
Profilaktycznie pewnie zarekomendowała Ci zaczekać.
U mnie wychodzi, że w święta będzie równo 5tc, więc za wcześnie na informowanie, tak mi się wydaję. Postanowiliśmy, że powiem w pracy po 8tc, a rodzinie ok. 12tc, jak już I trymestr będzie się kończył i teoretycznie ryzyko utraty ciąży zmaleje.
 
reklama
A zapomniałam napisać co na wizycie - ładny pęcherzyk w macicy, odpowiada tygodniowi ciąży, kazała się nie stresować, przyjść za 3 tygodnie, na pewno będzie zarodek i serduszko, ale radziła nie chwalić się rodzinie w Święta i sama już nie wiem[emoji848] w rejestracji zapisali mnie na 17 stycznia, ale będę dzwonić i przekładać, bo za późno dla mnie, nie wytrzymam tyle w niepewności!

Dlaczego się nie chwalić? Skoro wszystko ok why not?
 
Ja tez sie nie chwale. Postanowilam nikomu nic nie mowic az zrobie 1 prenatalne
A zapomniałam napisać co na wizycie - ładny pęcherzyk w macicy, odpowiada tygodniowi ciąży, kazała się nie stresować, przyjść za 3 tygodnie, na pewno będzie zarodek i serduszko, ale radziła nie chwalić się rodzinie w Święta i sama już nie wiem[emoji848] w rejestracji zapisali mnie na 17 stycznia, ale będę dzwonić i przekładać, bo za późno dla mnie, nie wytrzymam tyle w niepewności!
 
Ja juz tez rodzinie oznajmiła
Chcialam poczekać do świąt ale to siły wyższe
Najbardziej obawialam się reakcji starszego bo ma już 12 lat a reakcja na wieść że moja sis też w ciazy była niezbyt przyjemna :)
 

Załączniki

  • IMG_20191214_114312.jpg
    IMG_20191214_114312.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 57
Ja w święta mówię rodzinie, to będzie 8t4d to już mogę chyba mówić, z resztą tak postanowiłam bo zwyczajnie boję się, że się przypadkiem przypucuję 🙈 wzięłam się za sprzątanie, idzie mi to jak krew z nosa, boję się że rozgrzebię wszystko i braknie mi sił na dokończenie, a na jutro zaplanowałam gotowanie żurku, na niedzielę lenistwo a na poniedziałek karp w galarecie i prasowanie. Jak co roku mam problem co założyć na święta, z lękiem w sercu przymierzyłam bluzkę którą kupiłam miesiąc temu, na szczęście nie przytyłam i jest dobra 😐
 
reklama
Do góry