reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wesoło się zrobiło ;) Szykujecie coś na Walentynki ? Ja zaplanowałam niespodziankę bo Mój ma 18.02 Urodziny , wiec niespodzianka Walentynkowo Urodzinowa i taki mały wypad z soboty na niedziele do miasteczka obok, zaciszny hotelik :) Mój nic nie wie. Koleżanka ma nas zawieźć i myśli , ze jedziemy jej W czymś pomoc heh ;) Szkoda, ze to nie będą Te dni bo taki wyjazd na spontanie czasem pomaga :)
 
Wesoło się zrobiło ;) Szykujecie coś na Walentynki ? Ja zaplanowałam niespodziankę bo Mój ma 18.02 Urodziny , wiec niespodzianka Walentynkowo Urodzinowa i taki mały wypad z soboty na niedziele do miasteczka obok, zaciszny hotelik :) Mój nic nie wie. Koleżanka ma nas zawieźć i myśli , ze jedziemy jej W czymś pomoc heh ;) Szkoda, ze to nie będą Te dni bo taki wyjazd na spontanie czasem pomaga :)
Mój niestety w pracy i teściowa wpada [emoji16] więc walentynki przesuwamy o tydzień ( dziwnym trafem owu też wtedy będzie ) n
Wczesniej zaplanowane mieliśmy wyjscie do filharmonii. Akurat jutro. Mój uwielbia, ale ja nie bardzo. Prosta baba ze wsi jestem wolałabym iść na piwo, ale niech mu będzie. Nie traktuje tego jako walentynkowe wyjście. On też nie. Po prostu coś co chce usłyszeć akurat będzie w Walentynki a głupio mu iść samemu więc się będę 55minut nuuuuuudzic niemiłosiernie [emoji6]
 
Mój niestety w pracy i teściowa wpada [emoji16] więc walentynki przesuwamy o tydzień ( dziwnym trafem owu też wtedy będzie ) n
Wczesniej zaplanowane mieliśmy wyjscie do filharmonii. Akurat jutro. Mój uwielbia, ale ja nie bardzo. Prosta baba ze wsi jestem wolałabym iść na piwo, ale niech mu będzie. Nie traktuje tego jako walentynkowe wyjście. On też nie. Po prostu coś co chce usłyszeć akurat będzie w Walentynki a głupio mu iść samemu więc się będę 55minut nuuuuuudzic niemiłosiernie [emoji6]
To życzę udanego ( mimo wszystko ) ;) wieczoru :) Ja takich rozrywek tez nie bardzo teges :) Ale Najważniejsze, ze Razem :) Mi owu wypada wg kalendarzyka na 25 i cieszę się bo akurat mam wtedy popołudniówki i z Moim się widzimy od rana, a jak mam na rano to lipa bo się mijamy i takie to planowanie heh
 
Hej dziewczyny! Wczoraj bylam caly dzien w delegacji (az w 3ch miastach) i nie mialam za bardzo jak poczytac Was a teraz juz nie nadrobie :/ zrozumialam na szybko ze @bleucoco ma dzis 1sze usg? Super! Powodzenia!
A ja zaraz polece na bete by zobaczyc przyrost ale chyba rosnie bo zrobilam test i jest juz od razu widoczna kreseczka :-)
 

Załączniki

  • 20200214_051708.jpg
    20200214_051708.jpg
    565,3 KB · Wyświetleń: 107
Na naW przypadku in vitro płeć jest znana jeszcze przed wprowadzeniem zarodka do macicy

Skądże.
Jest owszem taka możliwość ale tylko w przypadku chorób sprzężonych z płcią i ryzyka wystawienia tych chorób u dziecka określonej płci - w pozostałych przypadkach jest to nawet nie do końca zgodne z prawem.
 
reklama
Pytanie do dziewczyn w ciąży:
Kiedy idziecie na zwolnienie? Pracujecie ile możecie i dopiero? Czy od razu po potwierdzeniu u gina?

Ja bym chciała tak do końca maja-czerwca, termin niby na 24.10
Tylko mam bardzo stresującą pracę (negocjacje i kontrakty firmy z dużą ilością zer) plus jazda autem - czasami miesięcznie robię 3-4 tys kilometrów... więc zobaczymy jak to będzie.

Pracuję od 5 lat w tej firmie, mam umowę na nieokreślony od 4,5, podejście mają bardzo prokobiece więc gdyby się coś działo złego to też zrozumieją :)
 
Do góry