reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziś 20t4d i nie wiem kiedy to minęło 🤭

Pewnie jutro jakoś to rozwiążą żebyś nie musiała wchodzić do szpitala na kolejne usg. Oni chcą dla nas jak najlepiej 🙂
 
reklama
Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Ja od 5 już wyspana, padłam wczoraj chyba przed 21 🤭już po śniadaniu i kawie. Myśle co by tu dziś porobić ?? Chyba zacznę w końcu myśleć o wyprawce, jak by nie było zaczęłam 5 miesiąc i nic nie mam, a nie wiadomo jak teraz będzie z dostawami a ja wszystko zamawiam online... jedyne co kupię stacjonarnie to wózek, ale to na samym końcu.

Dziewczyny czy wy macie w planie zrobić pokoik dla malucha? Ja się zastanawiam czy jest sens skoro przez pierwsze miesiące dzidzia będzie z nami w sypialni.
 
Ja też się martwię, mam drugie prenatalne 1 kwietnia... I też wszystko stoi pod znakiem zapytania... Wiem że wizyta u endokrynologa mi przepadnie na 90 %..
Sama się zastanawiam, ja mam zaplanowane na 2 kwietnia i mam obawy... [emoji53]

I też Was witam z rana [emoji854] Ja swój dzień zaczynam od badań krwi, lecę póki otwarte, skoro mówicie, że u Was pozamykali [emoji6]
 
Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Ja od 5 już wyspana, padłam wczoraj chyba przed 21 🤭już po śniadaniu i kawie. Myśle co by tu dziś porobić ?? Chyba zacznę w końcu myśleć o wyprawce, jak by nie było zaczęłam 5 miesiąc i nic nie mam, a nie wiadomo jak teraz będzie z dostawami a ja wszystko zamawiam online... jedyne co kupię stacjonarnie to wózek, ale to na samym końcu.

Dziewczyny czy wy macie w planie zrobić pokoik dla malucha? Ja się zastanawiam czy jest sens skoro przez pierwsze miesiące dzidzia będzie z nami w sypialni.

Dzień dobry 😉 ja przed 6 się obudziłam, ostatnio źle śpię, niby zasypiam bez problemu ale w nocy się budzę, i nie mogę zasnąć, jeszcze okno uchylone i koty się wydzieraja 😤 za to robię sobie drzemkę w dzień.. też muszę znaleźć coś do roboty bo te dni się wleka że hej, dobrze że pogoda piękna i można przed domem posiedzieć 🌞
U mnie dzisiaj różny 20 tydzień, ale przez to co się dzieje całkiem przestałam myśleć o wyprawce.
Pokoik fajna sprawa ale u nas na razie nie ma gdzie więc maluszek będzie z nami w pokoju, zresztą nie chciało by mi się w nocy biegać do pokoju obok, i bym oszalała że nie widzę synka 🤣
 
Mi wczoraj w przychodni powiedzieli że mogą mi zrobić tylko podstawowe badania bo glukoza 75 nie pilne( ze względu na wirusa) śmieszne dla mnie bo za miesiąc lepiej nie będzie więc jutro jadę do innego laboratorium żeby sobie zrobić wszystkie badania.
Wiem że obciążenie glukozą nie pilne ale potem będzie gorzej więc wolę sobie zrobić teraz. A za tydzień we wtorek wizyta 😁
 
Cześć z rana, ja na szczęście śpię dobrze w nocy tylko wstaje do łazienki i spowrotem szybko zasypiam 🙂

Moja wyprawka też czeka na kompletowanie. Szukam łóżeczka ostatnio, wózek już mamy (używka adamex aspena), a ciuszki są ale tylko kilka sztuk kolory uniwersalne bo nadal nie mamy pewności co do płci wie też muszę się zabrać za zakupy. Za to zawsze jak gdzieś byłam kupowałam pieluszki tetrowe 🤭😂 przydają się na pewno.

Co do pokoiku to narazie kącik będzie urządzony u nas w sypialni bo nie mamy miejsca nigdzie indziej, a w ogóle takiego maluszka chce mieć blisko 😍 Z czasem jak zwolni się pokój po męża siostrze urządzimy go dla dziecka 🙂 my to w ogóle hardcore, remont w pełni kuchnia się robi, łazienka... Moje czarne myśli tylko czekają na telefon od majstrów, że zawieszają przez wirusa... 😐

Miłego wtorku brzuchatki 😍💪🙂
 
Mi wczoraj w przychodni powiedzieli że mogą mi zrobić tylko podstawowe badania bo glukoza 75 nie pilne( ze względu na wirusa) śmieszne dla mnie bo za miesiąc lepiej nie będzie więc jutro jadę do innego laboratorium żeby sobie zrobić wszystkie badania.
Wiem że obciążenie glukozą nie pilne ale potem będzie gorzej więc wolę sobie zrobić teraz. A za tydzień we wtorek wizyta 😁
Ja za tydzień we wtorek też mam wizytę, połówkowe już się nie mogę doczekać i mam nadzieję że się odbędzie 😁
 
Do mojej wizyty jeszcze 2 tygodnie ale czy się odbędzie to nie mam pojęcia, tym bardziej ze w uk wizyty usg są w szpitalach
 
reklama
Ja byłam wczoraj w przychodni. Pełno ludzi, odstępy nie były zachowane.. Ktoś tam kaszlal trzy osoby ode mnie...😁 Ale staram się o tym nie myśleć że akurat ktoś mnie zarazil koronawirusem.. Ale intensywnie myślę o porodzie w sierpniu czy już wszystko będzie ok i czy będziemy mogły rodzic z małżami. :(
 
Do góry