reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Rozalia piękne imie. Ja chciałam tak córke nazwać, ale mąż nie był przekonany dopiero po porodzie się zgodził, ale już moja rodzina (szczegolnie mama) przyzwyczaiła się do imienia które wybraliśmy więc nie zmieniałam bo by na zawał padła. Ale przy drugiej córce powiedziałam mężowi że bym juz nie ustapila :-) może kiedyś...
A u mnie juz leci 30 tc. Zobacz załącznik 1095380

Super wyglądasz ! [emoji7] piękny zgrabny brzuszek ;) dopiero pisałaś o staraniach a tu już 30 tydzień ! Samopoczucie już lepiej ? Imię dla synka już wybrane ?
 
reklama
Super wyglądasz ! [emoji7] piękny zgrabny brzuszek ;) dopiero pisałaś o staraniach a tu już 30 tydzień ! Samopoczucie już lepiej ? Imię dla synka już wybrane ?
Chyba tak, moje dzieci mówią Nikoś do brzucha i chyba tak zostanie :-) a samopoczucie ok, staram się nie nakręcac tym koronawirusem aczkolwiek powoli biore pod uwage to że będę musiała rodzić sama bo przez te 10 tygodni niewiele może w zakresie porodow rodzinnych się zmienić.
 
Chyba tak, moje dzieci mówią Nikoś do brzucha i chyba tak zostanie :-) a samopoczucie ok, staram się nie nakręcac tym koronawirusem aczkolwiek powoli biore pod uwage to że będę musiała rodzić sama bo przez te 10 tygodni niewiele może w zakresie porodow rodzinnych się zmienić.

Też kiedyś brałam Nikosia pod uwagę, ale mąż się nie zgodził. Teraz marzy mi się Maks 🖤 [emoji170]mąż nie jest przekonany do tego imienia, za to dla dziewczynki mamy kilka. Najważniejsze żeby poród odbył się bez przeszkód medycznych i żebyś wróciła z synkiem do domu jak najszybciej. Choć mam nadzieje, że do czerwca wszytko się uspokoi.
 
Kochane,co tu taka cisza?

Cisza bo chyba taki kiepski czas dla nas wszystkich. Chyba mało kto teraz świadomie planuje ciąże. Mnie strasznie przytłacza to ciągłe siedzenie w domu i mam serdecznie dość natłoku tych wszystkich informacji w mediach. Mam nadzieje, że do lata uporają się z tym dziadostwem. Ewentualnie wypuszczą nas na zimę i wtedy znowu trzeba będzie siedzieć bo zimno :)
 
U Nas najprawdopodobniej Synuś <3 Niby może się jeszcze wszyastko zmienić ale ja od 05.03 rizmawiam z Synkiem i nie może być inaczej :D
Przestraszył mnie ten nub, dla większości jednak dziewczynkowy i szybko przekierowałam myśli haha
Nie wiem kiedy potwierdzimy bo nic nie jest teraz pewne, tą wizytę też miałam przełożoną i byłam u Kogoś innego bo moja Ginka pracuje tylko zdalnie.
Wtym wszyatkim jedynie amutne jest to, że mam już wszystkie ciuszki dla chłopca i nie poszaleję bo nawet tego, co mamy na chwilę obecną nie zdąży założyć, całe mnóstwo i jeszcze trochę ;)
 
U Nas najprawdopodobniej Synuś Przestraszył mnie ten nub, dla większości jednak dziewczynkowy i szybko przekierowałam myśli haha
Nie wiem kiedy potwierdzimy bo nic nie jest teraz pewne, tą wizytę też miałam przełożoną i byłam u Kogoś innego bo moja Ginka pracuje tylko zdalnie.
Wtym wszyatkim jedynie amutne jest to, że mam już wszystkie ciuszki dla chłopca i nie poszaleję bo nawet tego, co mamy na chwilę obecną nie zdąży założyć, całe mnóstwo i jeszcze trochę ;)

Czekamy do potwierdzenia absolutnego - na połówkowych [emoji1308]trzymam kciuki jednak za roz!
 
Czekamy do potwierdzenia absolutnego - na połówkowych [emoji1308]trzymam kciuki jednak za roz!
Lepiej niech się już nic nie zmienia :) Jakoś tak kamień z serca spadł ;) Na córkę już stanowczo za stara jestem, mogłabym po 50tce nie wytrzymać fochów nastolatki ;)
Po tym wszystkim co przeszliśmy w tej ciąży to najbardziej cieszy widok zdrowego Dzidziola :)
Ale fakt, lekarz przekonany nie był i mi też nie pokazał żadnego dowodu bo tak się stresowałam tym USG, że zapytałam dopiero na koniec. Pottyshot nie widziałam , profilu też ;) Nie mam pojęcia gdzie on tego Naszego synka widział bo ja to Go po prostu czuję :D
 
Ja jak kiedyś pisalam z myśla o corce stosunek dzien przed owulacja ale raczej nam nie wyszło 😂 wczoraj na badaniu 12 tc ginekolog sprawdzila wyrostek płciowy i potwierdziła synka 💙 ale i tak jestem szczęśliwa 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200325_104927.jpg
    IMG_20200325_104927.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Ja jak kiedyś pisalam z myśla o corce stosunek dzien przed owulacja ale raczej nam nie wyszło 😂 wczoraj na badaniu 12 tc ginekolog sprawdzila wyrostek płciowy i potwierdziła synka 💙 ale i tak jestem szczęśliwa 😍
Nasza Trójka spłodzona trzema różnymi "sposobami" haha W dzień owu, 3 dni przed i codziennie haha
Gratuluję zdrowego Synka :)
 
Do góry