reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć Dziewczyny 😊
@mamatrojeczki ja też tak liczę do 28 tygodnia, potem 30 i 32 itd😊z ogromną nadzieję 😊

Ja to coś czytam i słucham muzyki. Oglądanie TV to już popołudniu, bo mąż od rana pracuje w domu i nie chce mu przeszkadzać 😁 aczkolwiek mam dni, gdy czas wolno leci i już sama nie wiem co robić...
 
reklama
Ja spisuję wyprawkę ale tak kijowo mi to idzie eh. Zaczełyście coś w tym temacie? Czy zastanawiałyście się, lub któraś może korzystała z łóżeczka Chicco baby hug 4in1? Tak się nad tym zastanawiam, bo jest mobilny i można dostosować wysokość, a przy dwuletnim dziecku dobra była by to opcja np w salonie lub w kuchni ustawić i żeby mu nie dokuczała hehe tylko kurcze cena powala na kolana eh czy może to zbyt drogi i mało użyteczny wydatek?
 
Ja spisuję wyprawkę ale tak kijowo mi to idzie eh. Zaczełyście coś w tym temacie? Czy zastanawiałyście się, lub któraś może korzystała z łóżeczka Chicco baby hug 4in1? Tak się nad tym zastanawiam, bo jest mobilny i można dostosować wysokość, a przy dwuletnim dziecku dobra była by to opcja np w salonie lub w kuchni ustawić i żeby mu nie dokuczała hehe tylko kurcze cena powala na kolana eh czy może to zbyt drogi i mało użyteczny wydatek?
Hej , widziałam coś takiego w smyku też chciałam kupić aby mieć w salonie na nią oko a na górze łóżeczko. Kurde nie pamiętam firmy ale było bardzo podobne badziewie że hej , dziwne to takie bujalo sie na wszystkiw strony i tez cos 7 stow. Ale nie powiem Ci na 100% że to ta firma.
 
Hej , widziałam coś takiego w smyku też chciałam kupić aby mieć w salonie na nią oko a na górze łóżeczko. Kurde nie pamiętam firmy ale było bardzo podobne badziewie że hej , dziwne to takie bujalo sie na wszystkiw strony i tez cos 7 stow. Ale nie powiem Ci na 100% że to ta firma.
Ja sobie wymyśliłam łóżeczko w naszej sypialni, a na dole w salonie kosz Mojżesza na nóżkach on kosztuje górę 200zł 😊 bo nie chce trzymać w salonie wózka bo i tak nie mam dużo miejsca.
 
Ja spisuję wyprawkę ale tak kijowo mi to idzie eh. Zaczełyście coś w tym temacie? Czy zastanawiałyście się, lub któraś może korzystała z łóżeczka Chicco baby hug 4in1? Tak się nad tym zastanawiam, bo jest mobilny i można dostosować wysokość, a przy dwuletnim dziecku dobra była by to opcja np w salonie lub w kuchni ustawić i żeby mu nie dokuczała hehe tylko kurcze cena powala na kolana eh czy może to zbyt drogi i mało użyteczny wydatek?
Ja wyprawkę już mam, tzn musiałam tylko uzupełnić to czego brakowało, bo będzie 2 córa to dużo mogę wykorzystać po pierwszej. Łóżeczko mam zwykle białe tzn lizeczko-tapczanik, bo drugiej funkcji nigdy nie wykorzystaliśmy. Jak miała 1,5 roku to z łóżeczka przeprowadziła się do wiekszego lozka.
 
Hej , widziałam coś takiego w smyku też chciałam kupić aby mieć w salonie na nią oko a na górze łóżeczko. Kurde nie pamiętam firmy ale było bardzo podobne badziewie że hej , dziwne to takie bujalo sie na wszystkiw strony i tez cos 7 stow. Ale nie powiem Ci na 100% że to ta firma.
Ja wyprawkę już mam, tzn musiałam tylko uzupełnić to czego brakowało, bo będzie 2 córa to dużo mogę wykorzystać po pierwszej. Łóżeczko mam zwykle białe tzn lizeczko-tapczanik, bo drugiej funkcji nigdy nie wykorzystaliśmy. Jak miała 1,5 roku to z łóżeczka przeprowadziła się do wiekszego lozka.

A to nie jest bujane i też się nad tym koszem Mojżesza zastanawiałam, może nawet lepszy. No mi tylko takie pierdoły zostały, bo wózek mam po córce akurat rok użytkowany hehe a co do apteki to ja z Gemini trochę zamawiam ale i kiedyś ktoś tu pisał o jeszcze takiej jednej i też ok. Macie może pojęcie kiedy mniej więcej i czy w ogóle przywrócą porody rodzinne? W sumie jeszcze trzy miesiące ale nic nie wiadomo. Mam laktator elektryczny po córce ale ktoś tutaj wspominał o jakiejś magicznej buteleczce żeby się mleko z drugiej piersi pod czas karmienia lub odciągania nie marnowało. Co to takiego?
 
Ja jeszcze nic nie mam. Tak jak w poprzedniej ciąży nie kupuje nic do około 30tc, mimo, E strasznie mnie korci. Ale boję się... Takie to głupie, ale cóż.. Psychika...

Coś mnie głowa dzisiaj boli, nie mocno, ale cmi.

Grzeje obiad dla dzieci i siebie, nastawiłam ciasto i czytam książkę na tarasie.

Już dzisiaj 3 razy czułam jakby lekkie trwadnienie brzucha, nie całego ale pod pępkiem, nie wiem czy to nie mały, bo ustawil się w poprzek brzucha, więc może to on. Wzięłam teraz nospe na wszelki wypadek. Ech no i wczoraj bylam u lekarza, mówiłam, że ok. A tu już tuż po wizycie schiza... Masakra
 
reklama
Ja mam trochę ubranek dla małego...ale więcej boje się kupować...mam stracha tak jak Ty @mamatrojeczki ...na razie czekam.
Może odpocznij więcej 😊 ja już z 3 razy miałam, raz jak posprzeczalismy się z mężem o pierdoły a on jest dość czasami w gorącej wodzie kąpany 😂
 
Do góry