reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny czy mialyscie krzywą cukrowo-insulinowa na NFZ? Dzwoniłam dziś do laboratorium. Cukrową 20 zł A insulinowe 120 ...ciekawe czy lekarze wypisują ją na fundusz ;-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Od 2,5 roku jestem czytelniczką wielu forów dot. starań o dzidziusia, jednak nigdy nie uczestniczyłam aktywnie w dyskusjach. Miło czytać jak wzajemnie się wspieracie i cieszycie z małych sukcesów. Każda z nas potrzebuje wsparcia psychicznego. Bo ile porażek jesteśmy w stanie znieść same. Każdy miesiąc nową nadzieją i nową porażką. Leczę się w INVICTA w Gdańsku, mąż jest 3 mies. po zabiegu żylaków powrózka nasiennego - co poprawiło nasienie dwukrotnie w porównaniu do lipca 2019, ja natomiast jestem po pierwszej inseminacji, która miała miejsce 11 dni temu. Do 9 dnia w moczu uwidaczniał się jeszcze pregnyl, dziś test już jest czysty... Pierwszy test mam zamiar zrobić 25 maja. Trzymam kciuki za Was, za siebie i za sprawiedliwość... skąd się wzięła ta bezpłodność w tym XXI wieku... Pozdrawiam:)
 
Cześć Dziewczyny! Od 2,5 roku jestem czytelniczką wielu forów dot. starań o dzidziusia, jednak nigdy nie uczestniczyłam aktywnie w dyskusjach. Miło czytać jak wzajemnie się wspieracie i cieszycie z małych sukcesów. Każda z nas potrzebuje wsparcia psychicznego. Bo ile porażek jesteśmy w stanie znieść same. Każdy miesiąc nową nadzieją i nową porażką. Leczę się w INVICTA w Gdańsku, mąż jest 3 mies. po zabiegu żylaków powrózka nasiennego - co poprawiło nasienie dwukrotnie w porównaniu do lipca 2019, ja natomiast jestem po pierwszej inseminacji, która miała miejsce 11 dni temu. Do 9 dnia w moczu uwidaczniał się jeszcze pregnyl, dziś test już jest czysty... Pierwszy test mam zamiar zrobić 25 maja. Trzymam kciuki za Was, za siebie i za sprawiedliwość... skąd się wzięła ta bezpłodność w tym XXI wieku... Pozdrawiam:)

Trzymam kciuki 🙂💪✊
 
Dziewuchy ja wracam właśnie z kliniki. Jestem już po pierwszej IUI :) okazało się, że dzisiaj były już piękne dwa pecherzyki :) Teraz czekanie ...

Ile czasu wcześniej był pregnyl? jaka dawka? ja też miałam robioną na pękniętym pęcherzyku...ale mam wrażenie, że pękł rano w drodze do kliniki:)
 
Powiem Wam Kochane ze nie wiem jak u Was ale u mnie kolejka do laboratorium masakra. Wybrałam się dziś by zrobić AMH i Tsh i czekam i czekam.
 
reklama
ja dziś byłam w klinice na badaniach krwi, oczywiście masa oznaczeń i... prawie 1200 zł za krew. w przyszłym tygodniu wybieram się na wymazy... nawet nie wiem jak gruby portfel szykować. Wiadomo, ze odkladalam na starania o dziecko jakis grosz, bo bez tego nie ma co marzyc w naszej sytuacji ale to wszystko jest tak drogie ze az smuci.
w ciagu tygodnia bede miala wszystkie wyniki, mam nadzieje ze beda w porzadku
 
Do góry