reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników

tak, kontroluj betę. Jak nie będzie spadać to idź jeszcze raz do ginekologa.
Beta z wczoraj 83. Byłam dzis u gin i stwierdził ciaze pozamaciczna ... Mam nadal kontrolować betę czy spada. Powiedziała że jak beta będzie spadać to jest szansa że się wchłonie, lub mogę iść od razu do szpitala na zabieg. Nie wiem co mam robić... Czy jeżeli faktycznie będzie spadać to jest nadzieja że nie będę potrzebowała ingerencji chirurgicznej ?
 
reklama
Beta z wczoraj 83. Byłam dzis u gin i stwierdził ciaze pozamaciczna ... Mam nadal kontrolować betę czy spada. Powiedziała że jak beta będzie spadać to jest szansa że się wchłonie, lub mogę iść od razu do szpitala na zabieg. Nie wiem co mam robić... Czy jeżeli faktycznie będzie spadać to jest nadzieja że nie będę potrzebowała ingerencji chirurgicznej ?
Jak najbardziej może się wchłonąć. Jeżeli nie madz żadnych bóli to ja bym poczekała.
 
I jak skończyła się tak historia?
Jeszcze niestety się nie skończyła :( ciąża pozamaciczna, torbiele nadal sa, ciagla kontrola bety. Za tydzień mam wizytę, mam nadzieję że nic złego nie wydarzy się do tego czasu. Oby ta ciaza sama się wchlonela. Potem czeka mnie drożność jajowodów ...
 
A możesz napisać jak mniej więcej spadała w jakim czasie? U mnie beta była niska i miała słaby przyrost więc kolejne robinie bety sobie darowałam zwłaszcza, że w miejscu wkłuć mam siniaki. I tak sobie czekam na rozwój wypadków (czekam na krwawienie) Wiem, że chyba gdzieś wcześniej pisałaś, ale od przeglądania "internetów" powoli gubię się co, gdzie, jak.
 
A możesz napisać jak mniej więcej spadała w jakim czasie? U mnie beta była niska i miała słaby przyrost więc kolejne robinie bety sobie darowałam zwłaszcza, że w miejscu wkłuć mam siniaki. I tak sobie czekam na rozwój wypadków (czekam na krwawienie) Wiem, że chyba gdzieś wcześniej pisałaś, ale od przeglądania "internetów" powoli gubię się co, gdzie, jak.
Przykro mi... Rozumiem Cię doskonale, ten bym wolała czekać ale akurat w moim przypadku nie mogę. Poniżej beta :
08.05 - 425
12.05 - 153
14.05 - 174 i tu się wystraszyłam i nabrałam obaw że to ciąża pozamaciczna i udałam się na USG gdzie dowiedziałam się o torbielach
19.05 - 83
21.05 - 54
I dziś 26
Cieszę się że spada i że może wchłonie się sama bez ingerencji chirurgicznej.
A jak u Ciebie ta beta wyglada ?
 
Wtorek: test ciążowy blada kreska
Środa: beta marne 66
Piątek: minimalny przyrost, więc już wiedziałam czym to pachnie
Sobota, Niedziela, Poniedziałek - zniknęły objawy ciążowe np. przestały mnie boleć piersi i pojawiło się lekkie "ćmienie" w brzuchu jak przed okresem. Odpuściłam sobie betę ze względu na siniaki w miejscach po igle i teraz czekam na rozwój sytuacji.
 
Wtorek: test ciążowy blada kreska
Środa: beta marne 66
Piątek: minimalny przyrost, więc już wiedziałam czym to pachnie
Sobota, Niedziela, Poniedziałek - zniknęły objawy ciążowe np. przestały mnie boleć piersi i pojawiło się lekkie "ćmienie" w brzuchu jak przed okresem. Odpuściłam sobie betę ze względu na siniaki w miejscach po igle i teraz czekam na rozwój sytuacji.
Rozumiem... Chciała bym napisać że będzie dobrze ale sama w marcu przeszłam to o czym piszesz więc też wiem czym to pachnie . Daj znać jak sprawa się rozwinie.
 
reklama
A na jakiej podstawie lekarz stwierdził ciaze pozamaciczna ? Zobaczył pecherzyk poza macica ? Ja miałam taka ciaze to mogę coś powiesizec jak byś miała pytania

Jestem tylko ciekawa na jakiej podstawie powiedział że to pozamaciczna bo przy takiej becie raczej nie widać pęcherzyka
 
Do góry