reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

No 10 lat temu na pewno nie bylo takich problemow😛 tylko karte ciazy mialam. W czasie ciazy nie robilam grupy, tylko w szpitalu mi zrobili, tak samo reszte badan, mieli na swiezo.
A teraz to jakas porazka. To po co wlasciwie robic taka grupe niepotwierdzona ( u mnie koszt 50zl), skoro do niczego sie nie przyda?
Po to żeby więcej pinionżków wpłynęło na fundusz 😁
 
reklama
Tak jak mówisz, @Martitta88 😁
Ale mnie dziś w kręgosłupie rypie na dole, nie mogę porządnie ruszyć 😒
To leż i nie wstawaj :D my teraz załatwiamy kwestie kuchni do naszego nowego mieszkania chociaż klucze dostaniemy dopiero grudzień-styczeń ale potem może być kiepsko z czasem, i siedziałam na mega niewygodnym krześle przez półtorej godziny, myślałam że tam zejdę... Teraz leżę i się opitalam :D
 
Wiem ze pytanie nie będzie w temacie bo wszystkie macie to już za sobą 🙈 w związku z zakończeniem remontu będę zaczynała brać się za pranie i układanie rzeczy dla małej. Ale zastanawia mnie to czy wszystkie rzeczy trzeba umyć lub wyparzyć ? Mam na myśli np szczotkę do włosów nożyczki Pojemnik na smoczek elementy laktatora czy wanienkę 🤷🏻‍♀️
a butelki macie tez wyparzone i „przyszykowane” czy dopiero na bierząco jak będzie potrzeba użycia ?
 
Wiem ze pytanie nie będzie w temacie bo wszystkie macie to już za sobą 🙈 w związku z zakończeniem remontu będę zaczynała brać się za pranie i układanie rzeczy dla małej. Ale zastanawia mnie to czy wszystkie rzeczy trzeba umyć lub wyparzyć ? Mam na myśli np szczotkę do włosów nożyczki Pojemnik na smoczek elementy laktatora czy wanienkę 🤷🏻‍♀️
a butelki macie tez wyparzone i „przyszykowane” czy dopiero na bierząco jak będzie potrzeba użycia ?
Ja tylko upralam i wyprasowalam ubranka i te inne otulacze😛 butelki nie mam zadnej, nie zakladam uzywania w najblizszym czasie, a pod reszte sie podpinam☺
 
reklama
Do góry