młoda1994
Fanka BB :)
Lh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion dhea (między 2 a 5dc) tsh ft 3 ft4 anty tpo anty tg (obojętnie kiedy).Dziewczyny co najlepiej przebadać na początku cyklu oprócz prolaktyny i amh?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Lh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion dhea (między 2 a 5dc) tsh ft 3 ft4 anty tpo anty tg (obojętnie kiedy).Dziewczyny co najlepiej przebadać na początku cyklu oprócz prolaktyny i amh?
Dzięki, cześć już mam to uzupełnię brakująceLh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion dhea (między 2 a 5dc) tsh ft 3 ft4 anty tpo anty tg (obojętnie kiedy).
O której jutro dasz znać co po wizycie?Lh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion dhea (między 2 a 5dc) tsh ft 3 ft4 anty tpo anty tg (obojętnie kiedy).
@aga.i.nieszka i inne dziewczyny z io trzymacie jakąś dietę? Macie problemy z wagą?
Wizytę mam na 9.30 ale nie wiem czy nie będzie robiła krzywych bo prosiła żebym załatwiła skierowanie do diabetologa ale rodzinny nie chce dać bo mówi że nie ma podstaw bo nie mam jej w DE zdiagnozowanej. Ale jak chcą mieć to potwierdzone jak lekarz rodzinny nie chce zrobić krzywych bo mówi że nie ma do tego żadnych podstaw.O której jutro dasz znać co po wizycie?
Tylko lh i fsh zrób razem żeby wyliczyć stosunek tych dwuch hormonów. Będzie wiarygodniejsze.Dzięki, cześć już mam to uzupełnię brakujące![]()
Ze mnie lekarz się śmiał jak mu o tych pustych pęcherzykach powiedziałam! Powiedział wtedy w lutym, że nieźle się naczytałam internetuJezu chyba osiwiesie do następnej wizyty. Zapisałam się do innego ginekologa na poniedziałek, a do mojego idę za 2 tygodnie. Normalnie mam mega stracha, żeby te pecherzyki nie były puste, jak miałam w tamtym roku. Nie mogę się na niczym skupic
A jakiej miałaś wielkości? Moim zdaniem moje są mega maleZe mnie lekarz się śmiał jak mu o tych pustych pęcherzykach powiedziałam! Powiedział wtedy w lutym, że nieźle się naczytałam internetuNie myśl o tym serio
Szkoda nerwów
![]()
13 mm w 5+6 wg USG (wg @ to chyba było 5+3). Ale ja miałam wcześniejszą owu i dosyć duży przyrost bety, bo 13 dpo miałam już prawie 400, dwa dni później prawie 900. To ma duże znaczenie i może pęcherzyk był większy, bo nawet i serduszko wtedy już biło i był zarodek a to dosyć wcześnieA jakiej miałaś wielkości? Moim zdaniem moje są mega male