Dla mnie nie było to przyjemne doświadczenie.Boli jak zakładają pessar ?bo teraz będę o tym myśleć
![]()
Ale bardzo dużo osób mówiło że to lajtowe jest.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Dla mnie nie było to przyjemne doświadczenie.Boli jak zakładają pessar ?bo teraz będę o tym myśleć
![]()
WOW to trochę poleżysz kochana tamCoś mi wspominali o 31 tc![]()
DziękujeDla mnie nie było to przyjemne doświadczenie.
Ale bardzo dużo osób mówiło że to lajtowe jest.
Mi się nie chciał zmieścić w otworek i mnie tam troche rozciągałyDziękujewłaśnie słyszałam, ze mało przyjemne ale dozniesienia
![]()
Ja jestem im wdzięczna za zainteresowanie i troskliwą opiekę I za to że dopilnuja mi mojego dzieciątka ❤WOW to trochę poleżysz kochana tampółtora miesiąca trochę jest, ale co się nie zrobi dla dzidzi ❤
Myślę ze tak, takie globulki przy infekcji bakteryjnej czy grzybicznej raczej bierze sie codziennie, profilaktycznie mozna brac co 2 dzien dlatego dziwi mnie ze takie zalecenia mialas ale moze sie nie znamMyslisz ze jak wzięłam tabletki 3 co 2 dzień to te 3 co mi zostały mogę codziennie dokończyć ?
Tak... Mam takie uczucie. Miałam dziś głowice USG na spojeniu łonowym żeby obrazować główkęon mnie wykończy (Syn) Dobrze, że golę się na zero bo inaczej mogło coś się zaplątać w głowicę USG.
![]()
Dobrze ze dzisiaj masz wizytę to trochę sie uspokoisz a moze rozkreci sie juz cos na dobreTak! W szpitalu straszyli: "widzimy się w czerwcu", sekretarka mojego ginekologa dzwoni do mnie przed wizytą czy aktualne bo myślała, że już urodzę i figa z makiem! Dobrze, że zadzwoniła bo zmieniłam termin na dziś na 21:30 nie wytrzymam do piątku
Pamiętasz moje złote rady "nie czytać głupot z internetu"? Czytałam sama. Łożysko 3 stopnia (dojrzałe, zwapnione) jest ok, ale muszą być dobre przepływy badane minimum co tydzień. Może w szpitalu źle coś zobrazowali? Lepiej sprawdzę. Może to być też znak, że poród się zbliża albo patologia narządu tfu tfu!
Nie jestem duzo dalej od Ciebie bo 25+3 i tez nie mam pojęcia czy to normalne. Wiem ze wszystko rośnie, rozciaga sie i nie ma mozliwosci zeby caly czas czuc sie tak samo ale przy naszych szyjkach nowe odczucia budzą niepokójTak ja czuje Maleństwo też w pochwie, tak nisko, ja dodatkowo czuje kopniaki od strony odbytu. Nie wiem czy to normalne? Ja mam dopiero 23tc.
Ja mam wizytę w przyszlym tygodniu to wszystko sie okaze jak sie szyjka trzymaO kurcze, a ja mialam ostatnio dluga 3 cm. Ja mam tak od dłuższego czasu, myślałam że to normalne.