reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze dziecko po 30

domgro

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
15
Witajcie, mamy z mężem po 32 lata i zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko. Ciąża po 30 już nikogo nie dziwi w zasadzie, staramy się zdrowo żyć, nie mamy nałogów, ale też nie popadamy w skrajności. Czy są tu pary które również planowały po 30? Czy stosowały się do jakichś szczególnych zasad? Nie mówię tu o tych standardowych. Za którym razem się powiodło ?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej ja mam 33 lata i obecnie jestem w 34tc [emoji16] mój M ma 41 lat to nasze pierwsze dziecko po 9 latach starań udalo się bez żadnych leków i leczenia [emoji16][emoji106][emoji123] po prostu odpuściliśmy i bum jest nie bawem córcia będzie z nami [emoji3590]
Witajcie, mamy z mężem po 32 lata i zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko. Ciąża po 30 już nikogo nie dziwi w zasadzie, staramy się zdrowo żyć, nie mamy nałogów, ale też nie popadamy w skrajności. Czy są tu pary które również planowały po 30? Czy stosowały się do jakichś szczególnych zasad? Nie mówię tu o tych standardowych. Za którym razem się powiodło ?


Hejka. Ja urodziłam 1 Dziecko mając 36 lat. :) w 3 cyklu starań zobaczyłam 2 kreski. Mąż Młodszy 5 lat.
 
Hej, ja mam 31lat, zaczęliśmy się starać w zeszłym roku czyli właśnie jak mieliśmy z mężem po 30lat😉 starania trwały około 7mcy, obecnie 34tc🤰 łykałam tylko kwas foliowy. Powodzenia i dużo cierpliwości, trzymam kciuki!!
 
reklama
Gratulacje ! Takie wiadomości napawają optymizmem, tym bardziej że większość osób pisze o większych trudnościach.
kochana mój maluszek w piątek skończył 5 tygodni. ja mam 36lat. to moje pierwsze dzieciątko, druga ciąża, pierwsza poroniona tuż przed tą. Planujemy drugiego dzidziusia. Chcemy zacząć się starać w następnym roku. Nie dopuszczaj do siebie myśli, że wiek ma jakieś wielkie znaczenie. Większosc moich znajomych rodziła po 30stce. Bez żadnych dolegliwości czy problemów. Znam wiele kobiet w wieku 25-28, które borykają się z całą masą problemów ginekologicznych, poronieniami i leczą się, żeby mogły zajść w ciążę także jak mówi moja pani ginkolog, póki jajeczka się produkują to jesteśmy w grze :) Japrzed ciążą robiłam testy pwulacyjne poniewaz mojecykle sa dlugie i nieregularne. Brałam kwas foliowy i olejek z wiesiołka (pamietaj, że od 1 dnia cyklu do dnia owulacji a potem odstawiamy). Trzymam mocno kciuki kochana za owocne starania!
 
reklama
Ja zaszłam w ciążę mając 34 lata, urodziłam co prawda wcześniaka ale wszystko z nim póki co dobrze. Wcześniej starałam się o dziecko latami i nie trafiłam do żadnego konkretnego specjalisty, odpuściłam myśląc, że nie będę mieć dzieci.
 
Do góry