reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Czy Tekobitki które mialy to juz za soba kilka razy moga sie wypowiedzieć na temat mdlosci, jak u was było czy jak się zaczynały w 6 tyg lub wcześniej to Ponziej było gorzej czy zostawalo już na takim samym etapie? Czy faktycznie kończyło się w 12 tygodniu? I czy w każdej ciąży było tak samo?
 
reklama
Miałam stwierdzoną tachykardię, w sumie od dawna się borykałam ze zbyt wysokim tętnem natomiast zdiagnozowano problem dopiero w 2017 a na zabieg czekałam dwa lata, zdążyłam zajść w ciążę i urodzić 😁 natomiast z ciśnieniem nigdy nie było problemu, w ciąży wręcz jak odstawiłam kawę to spadało do 80 na 40 (wg lekarza super ciśnienie w ciąży i nie ważne że nie miałam na nic siły 😁) wróciłam do kawy i ciśnienie było w normie 😊
A możesz mi powiedzieć jakie było Twoje tętno w pierwszej części ciazy i czy coś na to brałaś?
 
Czy Tekobitki które mialy to juz za soba kilka razy moga sie wypowiedzieć na temat mdlosci, jak u was było czy jak się zaczynały w 6 tyg lub wcześniej to Ponziej było gorzej czy zostawalo już na takim samym etapie? Czy faktycznie kończyło się w 12 tygodniu? I czy w każdej ciąży było tak samo?
Ja byłam co prawda w 1 ciąży, mdłości miałam od końca 6 tygodnia właśnie przez cały trymestr. Nie wymiotowałam, ale okropnie mdliło mnie przez cały dzień 🙈
 
Ból powoli ustępuje staram się nie myśleć negatywnie.


Brunatna wydzielina z takim czymś białym jakby błona... Człek w życiu wiele widział ale takie coś pierwszy raz na oczy. Moja pierwsza ciąża więc bardzo się wystraszyłam 😔
Rozumiem cię.. ale będzie dobrze.
Może umów się na dniach na wizytę do ginekologa, zeby zobaczył co tam się dzieje
 
A możesz mi powiedzieć jakie było Twoje tętno w pierwszej części ciazy i czy coś na to brałaś?
Normalnie w ciąży i przed ciążą miałam między 90 a 110 natomiast zdarzały się tzw ataki w których dobijało do 150, w ciąży dwa razy w nocy mi się tak zdarzyło, dlatego nie chodziłam do.pracy i byłam pod kontrolą kardiologa. Generalnie miałam wtedy wrażenie że mam zawał ale to nie było to. A też masz wysokie tętno? Tak jak mówiłam ja miałam tylko problem z tym tętnem, ciśnienie zawsze w normie lub poniżej nigdy za wysokie.
 
Ból powoli ustępuje staram się nie myśleć negatywnie.


Brunatna wydzielina z takim czymś białym jakby błona... Człek w życiu wiele widział ale takie coś pierwszy raz na oczy. Moja pierwsza ciąża więc bardzo się wystraszyłam [emoji17]
Oh kochana ja od początku plamie i też się bardzo stresuje po 1 poronieniu. Wizyta dopiero 17 więc dopytam co jest grane. Aktualnie biorę 3x2 dupka ale nie pomaga więc to na pewno nie problem hormonalny. Ale wiem że mam nadzerke i zastanawiam się czy to nie ona.
Czy Tekobitki które mialy to juz za soba kilka razy moga sie wypowiedzieć na temat mdlosci, jak u was było czy jak się zaczynały w 6 tyg lub wcześniej to Ponziej było gorzej czy zostawalo już na takim samym etapie? Czy faktycznie kończyło się w 12 tygodniu? I czy w każdej ciąży było tak samo?
W 1 ciąży nie miałam mdłości bo szybko się zakończyła. Ale teraz się zaczely od ok 7 tygodnia. A wczoraj to myślałam że wezmę urlop w pracy. Ale nie wymiotuje tylko strasznie mnie mdli. Za to dzisiaj czuje się wspanialie nic mi nie dolega i mogła bym góry przenosić. I wiem że panikuje ale trochę mnie to stresuje mam nadzieję że objawy ciążowe nie znikają [emoji51]
 
Czy Tekobitki które mialy to juz za soba kilka razy moga sie wypowiedzieć na temat mdlosci, jak u was było czy jak się zaczynały w 6 tyg lub wcześniej to Ponziej było gorzej czy zostawalo już na takim samym etapie? Czy faktycznie kończyło się w 12 tygodniu? I czy w każdej ciąży było tak samo?
Ja Ci nie pomogę bo takich konkretnych mdłości nie miałam w żadnej ciąży. Modlili mnie raczej rano z głodu i przy pierwszym kesie jedzenia. Ale teraz mam wrażenie że trochę gorzej z tym jest. Dziś rano to strasznie.
 
Oh kochana ja od początku plamie i też się bardzo stresuje po 1 poronieniu. Wizyta dopiero 17 więc dopytam co jest grane. Aktualnie biorę 3x2 dupka ale nie pomaga więc to na pewno nie problem hormonalny. Ale wiem że mam nadzerke i zastanawiam się czy to nie ona.W 1 ciąży nie miałam mdłości bo szybko się zakończyła. Ale teraz się zaczely od ok 7 tygodnia. A wczoraj to myślałam że wezmę urlop w pracy. Ale nie wymiotuje tylko strasznie mnie mdli. Za to dzisiaj czuje się wspanialie nic mi nie dolega i mogła bym góry przenosić. I wiem że panikuje ale trochę mnie to stresuje mam nadzieję że objawy ciążowe nie znikają [emoji51]

I to nadżerka taki psikus może robić? Ja też mam ale podobno mała jest. Ja teraz biorę luteinę 2x1 i może ją podrażniam podczas aplikowania 🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Normalnie w ciąży i przed ciążą miałam między 90 a 110 natomiast zdarzały się tzw ataki w których dobijało do 150, w ciąży dwa razy w nocy mi się tak zdarzyło, dlatego nie chodziłam do.pracy i byłam pod kontrolą kardiologa. Generalnie miałam wtedy wrażenie że mam zawał ale to nie było to. A też masz wysokie tętno? Tak jak mówiłam ja miałam tylko problem z tym tętnem, ciśnienie zawsze w normie lub poniżej nigdy za wysokie.
Tak wcześniej też tachykardia i w razie ataków propranolo ale rzadko tętno tak okolice 90 teraz natomiast przez kilka dni było nawet 110 czekam na wizytę i tam mi chyba coś doradza
 
Do góry