reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

To ja właśnie zaparć nie mam a za to ciagle w druga stronę wszystko ze mnie przelatuje... 😅

u mnie się chyba zaczynaja ciążowe dolegliwości myśle ze to przez tak duza dawkę progesteronu. Mdli mnie od wczoraj wieczora,wczoraj nawet wymiotowałam, dzisiaj rano tez już byłam blisko. Ciesze się z tych objawów..ginskolog zdziwiła się gdy powiedziałam jej ze nic mi nie dolega
Ja też mam problemy raczej w drugą stronę :p
Spróbujcie dziewczyny na zaparcia psyllium (trzeba sprawdzić czy jest dozwolony w ciąży), ale jak kiedyś miałam problemy to mi pomogło.
Co do objawów, mi jakoś minęły :/ tylko sutki mnie bolą, tak to piersi już nie i mdłości też już mnie nie męczą: chociaż jem częściej , może to mi po prostu pomogło :p
A no I odczuwam zmęczenie, już często przed 21 jestem w łóżku :D
 
reklama
Ja też mam problemy raczej w drugą stronę :p
Spróbujcie dziewczyny na zaparcia psyllium (trzeba sprawdzić czy jest dozwolony w ciąży), ale jak kiedyś miałam problemy to mi pomogło.
Co do objawów, mi jakoś minęły :/ tylko sutki mnie bolą, tak to piersi już nie i mdłości też już mnie nie męczą: chociaż jem częściej , może to mi po prostu pomogło :p
A no I odczuwam zmęczenie, już często przed 21 jestem w łóżku :D
Haha, ja godzina 19 już się kładę 🙈
 
Ja zmęczenie mam od początku, ale teraz to jakaś tragedia. Głowa mi pęka. Wstaję w nocy 3 razy na siku i wtedy ta głowa boli najbardziej. Jakbym cegłą dostała. Do tego od wczoraj na nowo zaczyna mnie brzuch boleć.
 
Ja zmęczenie mam od początku, ale teraz to jakaś tragedia. Głowa mi pęka. Wstaję w nocy 3 razy na siku i wtedy ta głowa boli najbardziej. Jakbym cegłą dostała. Do tego od wczoraj na nowo zaczyna mnie brzuch boleć.
Z tym sikaniem to i ja mam problem non stop do łazienki w nocy też normalnie przez sen mnie budzi potrzeba iść zrobić siku
 
To się nacieszyłam dobrym samopoczuciem... Od początku ciąży czułam się lepiej niż przed, tylko szybciej się męczyłam i więcej spałam. Teraz kiedy jestem w 9 tygodniu dopiero się zaczęło... Od trzech dni ból głowy, chwilami nie do zniesienia, ciężko mi się staje z łóżka, oczy mnie bolą, niedobrze mi i słabo... Mówiłam, że wszystko jeszcze przede mną. 😂 A tak wogóle coraz bardziej męczą mnie zatkane zatoki. Ma któraś z was ten problem?
Ja problem z zatokami miałam prawie całą pierwszą ciążę. Podobno to też jakąś g orma obrzęku. Ale generalnie było to straszne.
 
Hej Kochane, melduję się po wizycie :) mam 8 tydzień, 1,5 cm dzidziola, serduszko pięknie bilo :) mówiłam lekarzowi o ostatniej wizycie, podczas której pani doktor stwierdziła, że puls 120 w 6 tygodniu 'zle wrozy' i kazał się tej pani puknąć w głowę. Stwierdził, że na tym etapie nie ma co nawet mierzyć pulsu, wystarczy informacja, że serduszko po prostu pracuje :) także uspokoiłam się bardzo :)
Cudowny lekarz, mi lekarz też zmierzył w 6, powiedział że tylko 70 że ze jeszcze dzień wcześniej nic by nie było widać. Staram się tym nie martwić. Lekarz któremu bardzo ufałam w poprzedniej ciąży, mierzył dziecku puls dopiero s 9 tygodniu. Takze czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę🙂
 
reklama
Do góry