reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja już 10 kg, q mam 27 TC.


Oby, jak mój facet zostanie bez pracy to na pewno nie damy rady ;/
Ja z mojego L4 nie opłaca przecież wszystkiego...
Ja też się martwię... Mój mąż pracuje w inżynierii lotniczej, robi zlecenia dla Rolls Royce, a RR jest w trakcie zwalniania masy ludzi, więc firmy podwykonawcze też ucierpia. Paru pracownikow od niego juz zwolniono. Nie jest dobrze:/
 
Ja też się martwię... Mój mąż pracuje w inżynierii lotniczej, robi zlecenia dla Rolls Royce, a RR jest w trakcie zwalniania masy ludzi, więc firmy podwykonawcze też ucierpia. Paru pracownikow od niego juz zwolniono. Nie jest dobrze:/
Mój ma własną firmę, ale pracuje w budowlance, wiadomo że jak ludzie potrąca pracę to nikt nie będzie domu budował ;/
 
reklama
Mój ma własną firmę, ale pracuje w budowlance, wiadomo że jak ludzie potrąca pracę to nikt nie będzie domu budował ;/
Mój szwagier ma swoją firmę budowlaną i narazie nie narzeka na brak zleceń, w sumie umowy podpisuje z góry, więc to są zlecenia sprzed kilku miesięcy, a w trakcie realizacji. Budują nie tylko domy, ale co będzie potem, to się okaże...
 
Do góry