reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jajnik prawy pobolewa,ale test wieczorny negatywny. Nawet cienia. Niby owulacja na środe (wg kalendarzyka i fazy luteralnej ). dzis rano było przytulanko. Jutro chyba zrobimy pauze, skoro test negatywny.
 
reklama
U mnie aplikacja i kalendarzyk pokazuje owu na jutro a testy negatywne. Robię od poniedziałku czyli od 7dc bo okres mi się skończył w 6dc. W poniedziałek delikatna kreska a później dosłownie cień cienia. Dzisiaj znów delikatna kreska więc może coś się jeszcze zadzieje, zobaczymy. Przytulanki też dzisiaj byly.
Jajnik prawy pobolewa,ale test wieczorny negatywny. Nawet cienia. Niby owulacja na środe (wg kalendarzyka i fazy luteralnej ). dzis rano było przytulanko. Jutro chyba zrobimy pauze, skoro test negatywny.
 
Hej Dziewczyny.
wieki tu nie zaglądałam.
Mały to największy cwaniak z całej 3 ;) Owinął Nas sobie wokół palca i póki co tańczymy, jak Nam zagra a raczej zapłacze ;) Mój Średniak był wyzwaniem ale ten Grzdylosław Go przerósł 🙈Teraz naprawdę wiem, że mam Niemowlaka ;)
Nieprzespane nocki, dni nie lepsze. Właściwie to On od urodzenia tylko w pierwszej dobie spał jak Noworodek a tak to więcej u Niego czuwania niż snu.

Jako Matka Trójki dzieci i do tego Trójki Synów czuję się cudownie :D Żałuję, że tak późno zamarzyła mi się duża rodzina bo po ostatnich wydarzeniach ciężko się będzie zdecydować w moim wieku na kolejne dziecko. Mężowi już dawno się odwidziało i o żadnym czwartym Synu słyszeć nie chce bo ten Najmłodszy nadrabia za pięcioraczki :laugh2::laugh2:🙈
Starszaki pomagają choć mój MamySynuś oatatnio chciał oddać brata bo Go głowa od krzyków już boli ;) No i 2tyg po porodzie wyprawy rowerowe z Nim robiłam bo jednak ciężko było zaakceptować, że nie jestem już cały czas dla Niego .. Duży cieszy się bratem ale na spacery nie chodzi tak.chetnie, jak obiecywał ;).
Teraz znowu zdalne nauczanie weszło więc sama w domu.z Malutkim byłam może 5 dni a tak ciągle albo z chłopakami albo z mężem ;)

Skąd PCOS u Ciebie? Wcześniej chyba nie miałaś? Obawy niestety rozumiem :/
Ale fajnie się to czyta. Ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie. 😉
Kurcze trzeci dopiero pokazuje na co go stać? Nie strasz 😂 mi wszyscy mówią zebym teraz zobaczyła w końcu jak to mieć noworodka/ niemowlaka. Bo moi synowie tak spali od urodzenia ze każdy zazdrościł 😏 nie wiem co to nieprzespane noce.

za wszystkie starające się trzymam mocno kciuki!
 
Ja raczej czekam na okres....znowu. To mój 4 cykl starań i jak dla mnie to strasznie długo. Z chłopcami zachodziłam w 1-2 cyklu starań. No ale ponoć o dziewczynkę trudniej. Listopad będzie naszym ostatnim cyklem starań w tym roku. Później wznowimy pewnie dopiero ok maja. Myślałam, że łatwiej nam pójdzie 😔
 
Ja raczej czekam na okres....znowu. To mój 4 cykl starań i jak dla mnie to strasznie długo. Z chłopcami zachodziłam w 1-2 cyklu starań. No ale ponoć o dziewczynkę trudniej. Listopad będzie naszym ostatnim cyklem starań w tym roku. Później wznowimy pewnie dopiero ok maja. Myślałam, że łatwiej nam pójdzie 😔
A skąd taka przerwa ? Jeśli oczywiście chcesz powiedzieć.
 
Anulka ja jeszcze tydzień mam do wizyty i już się stresuje a raczej tym że już bym chciała zobaczyć że wszystko jest ok. Jeżeli chodzi o objawy to piersi przestaly boleć od czasu do czasu mdłości i ból pleców to tyle. Także nie jest źle 😋
A co tam u Was jak z owu j testami
 
Anulka ja jeszcze tydzień mam do wizyty i już się stresuje a raczej tym że już bym chciała zobaczyć że wszystko jest ok. Jeżeli chodzi o objawy to piersi przestaly boleć od czasu do czasu mdłości i ból pleców to tyle. Także nie jest źle 😋
A co tam u Was jak z owu j testami
U mnie od 3 dni cały czas był negatyw ,dziś pojawiła się dopiero delikatna blada kreseczka. Więc działamy 🥰
 
reklama
U mnie dziś w końcu też coś lepiej widać ale to jeszcze nie pozytyw. Boję się że jutro znowu nic nie będzie widać tak jak wczoraj rano dość ładnie widoczna kreska a wieczorem cień.

Zamecze was tymi zdjęciami swoich testów [emoji23] Przytulanki były dziś rano.. jutro rano planuje zrobić kolejny test i wieczorem. Ciekawe co wyjdzie. Myślicie by narazie spauzowac z orzytulankami jeśli jutro testy będą pozytywne jeśli marzy mi się córeczka? [emoji1]
Screenshot_20201027-234457_Premom.jpeg
 
Do góry