reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jakby ktoś pytał: wynik nifty pro otrzymałam po 3 dniach roboczych od momentu odebrania próbki. Byc może wytrzeliłam się w odpowiedni moment jeśli chodzi o transport do Chin, bo normą jest, że się czeka około tygodnia. Wszystko jest ok :) chociaż i tak muszę zaznaczyć, że ten test nie daje 100% pewności, ale trzymam się tej optymistyczniej wersji. Trzymam kciuki za inne osoby :)
Ja też robiłam wczoraj i moja próbka będzie wysłana do Chorwacji. Test był przez firmę GenePlanet.
 
Hej dziewczyny!
Czytam o waszych usg genetycznych i bardzo się cieszę, że wszystko idzie jak powinno :)
Sama jestem umówiona na 13.11, będę wtedy 12+0 i się zastanawiam czy to nie za wcześnie (niby w granicach ale lepiej chyba, żeby dziecko było jednak ciut większe niż mniejsze?), co sądzicie? Bo jak się okaże, że lekarz niewiele widzi to będę musiała przyjść drugi raz?
Ja miałam badania w 12+1. CRL wynosiło 55 mm i lekarz powiedział, że jest ok, więc nie powinno być zbyt wcześnie 🙂
 
Jakby ktoś pytał: wynik nifty pro otrzymałam po 3 dniach roboczych od momentu odebrania próbki. Byc może wytrzeliłam się w odpowiedni moment jeśli chodzi o transport do Chin, bo normą jest, że się czeka około tygodnia. Wszystko jest ok :) chociaż i tak muszę zaznaczyć, że ten test nie daje 100% pewności, ale trzymam się tej optymistyczniej wersji. Trzymam kciuki za inne osoby :)
Wow ale szybko, ja się cały czas waham czy robić test... Robiłaś w przychodni czy zamówiłaś przez ich stronę?
 
Wow ale szybko, ja się cały czas waham czy robić test... Robiłaś w przychodni czy zamówiłaś przez ich stronę?
Zamówiłam przez stronę z tym, że ja już mam swoje lata to był główny powód. Drugi: za dużo osób z mojego bliskiego otoczenia ma covid-19 więc każdego dnia zastanawiam się czy nie trafię na kwarantannę, a wtedy z badań prenatalnych nici. Badania mam jutro więc raczej już nie zdążą mnie zamknąć ;) ale jeszcze w tamtym tygodniu istniało takie ryzyko. Inna sprawa, że sanepid już nie stosuje zasady, że ktoś miał kontakt to "z automatu" idzie na kwarantannę, bo w między czasie się przepisy pozmieniały. Znam też takie osoby co siedzą już miesiąc na kwarantannie, bo "coś w systemie" się nie zgadza i to też nie jest nic fajnego. Ostatnie 2 tygodnie to był dla mnie mega stres, ale jak pobrali mi krew na badanie to kamień z serca spadł.
 
Ja już po badaniach prenatalnych...
Byłam święcie przekonana, że mam dziś 12+0. Jednak albo poprzednia gine miała niedokładny sprzęt, albo maluch wyrwał do przodu bo wyszło 12+5! 😅🙈
Wszystko pomierzone i wygląda wzorcowo. 💪

W załączniku zdjęcie z dziś mojego, małego buntownika co wystawił jęzor do zdjęcia i jak powiedziała moja siostra „fucka Kaczyńskiemu”. 😂
9B947916-906B-441E-9397-5BE4F8493B98.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a Wy na prenatalnych moglyscie byc z partnerem? Mi przy zapisie od razu powiedzieli, że bez osób towarzyszących. A jak u Was to wygląda?
 
reklama
Do góry