reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Anulka0207 - u mnie takie testy jak dziś Twoje, wychodzą nawet 3 dni przed owulacją.
Ja mam cykle krotkie, i wg kalendarzyka z aplikacji dzis mam 14 dni do nst okresu. Nigdy sie nie ,,bawiłam,, testami, i 3 próby nieudane. Chciałaby by sie wreszczcie udało..miło byłoby na corenke, ale to wg mojego organizmu i wieku bedzie szczesliwy los 😍
 
reklama
Ja mam cykle krotkie, i wg kalendarzyka z aplikacji dzis mam 14 dni do nst okresu. Nigdy sie nie ,,bawiłam,, testami, i 3 próby nieudane. Chciałaby by sie wreszczcie udało..miło byłoby na corenke, ale to wg mojego organizmu i wieku bedzie szczesliwy los 😍

Ja żeby poznać swoje cykle, testy robiłam chyba pół roku wcześniej. Wysyłam Ci pozytywną różową energię. Dla mnie "zrobienie" dziewczynki wydaję się takie proste, a "zrobić" syna po mimo teorii jaką zebrałam, to nadal czarna magia :)
 
Ja żeby poznać swoje cykle, testy robiłam chyba pół roku wcześniej. Wysyłam Ci pozytywną różową energię. Dla mnie "zrobienie" dziewczynki wydaję się takie proste, a "zrobić" syna po mimo teorii jaką zebrałam, to nadal czarna magia :)
Mi do lipca staranie sie o dziecko tez wydawło sie proste, co tam leżę i pachnę 🙂 ale niestety nie zawsze wystarczy tylko leżeć...Kazdy kolejny nieudany cykl otwierał oczy. Wczytywałam sie w forum i szukałam odpowiedzi ,,dlaczego,, Nie znam sie na testach, temperatura odpada(praca na zmiany), sluz odpada (nie mam go prawie wcale by była to wyrocznia) do tego krotkie cykle i tyłozgiecie . Jajnik bolał mnie zaraz po okresie, potem nie i dzis znowu bardzo boli z prawej strony, wiec byc moze tym razem idziemy dobrym tropem 🤔
 
Mi do lipca staranie sie o dziecko tez wydawło sie proste, co tam leżę i pachnę 🙂 ale niestety nie zawsze wystarczy tylko leżeć...Kazdy kolejny nieudany cykl otwierał oczy. Wczytywałam sie w forum i szukałam odpowiedzi ,,dlaczego,, Nie znam sie na testach, temperatura odpada(praca na zmiany), sluz odpada (nie mam go prawie wcale by była to wyrocznia) do tego krotkie cykle i tyłozgiecie . Jajnik bolał mnie zaraz po okresie, potem nie i dzis znowu bardzo boli z prawej strony, wiec byc moze tym razem idziemy dobrym tropem 🤔

Ja też niestety mam tyłozgięcie, ale podobno to nie przeszkadza w poczęciu dziecka. Trzymam kciuki za Ciebie, ale gdyby jednak się nie udało, to polecam Ci zrobić sobie cały pakiet badań hormonalnych, ja po mimo, że czuje się ok i na usg wychodzi wszystko dobrze, to wyniki hormonów czasami mam jak z kosmosu i nawet przy lekkim zachwianiu któregoś z hormonu w ciąże nie zajdziemy.
 
Hej dziewczyny ja jestem po @ 6 dni niby dzis zaczynają mi sie.dni.plodne okres mam co 32 dni chciala bym.teraz chlopca dziewczynke juz mam czy mógłbym mi.ktos pomuc chociaz powoedziec kiedy bo.ja nie rozumiem kiedy najlepiej próbować
 
U ciebie chyba jeszcze ciut brakuje..ja się wczuwam jak głupia w każdy sygnał owulacyjny,ale chyba jeszcze troszkę. Magic czy już przerwać branie acardu i żurawiny? od dnia dzisiajszego w ciagu 24 godzin bedzie owulacja tak? Czy wieczorem na dziewczynke moze byc za pozno? dzis rano tez było.. [emoji3059] Tak po 20 min wygląda dzisiajszy test
A wg mnie na drugim teście widać kreskę testową ciemniejsze od kontrolnej.
Anulka prawdopodobnie dzisiaj będziesz mieć pozytywny acard i zurawine dopiero po owu co do odstępu to czujesz owu? Jeżeli nie to z pozytywnym testem owu ciężko wycelować w odstęp bo owu może być nawet po 12h do 36 h od pozytywnego testu. Wymaga to niestety obserwacji wielu cykli Jeżeli marzysz o dzidziusiu i nie spinasz się nad płcią to działaj. Zresztą większość dziewczyn nie wierzy w odstęp bo różnie statystycznie to wygląda ja chciałam go zachować dlatego u mnie staranka były po 20 wieczorem a następnego dnia monitor o 6.40 pokazał mi pik kolejny test robiłam o 13.45 i też był pik. Monitor clearblue jest z porannego moczu i pokazuje że danego dnia wystąpi pik.
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]
Mecenasowa27 u ciebie też jeszcze negatyw uwa, am że za kilkanaście godz będzie Pozytyw i dzisiaj powinnaś mieć pik ale to też zależy od testów niektóre pokazują na 30 36h przed owu a inne na 12 24h. Dlatego ja długo działałam z testami i to 3 różnych firm
U mnie dziś chyba też w końcu wyszedł test pozywtyny tylko nie wiem dokładnie w ciągu ilu godziny powinien być pik bo zamawialam testy na allegro i nie dostałam żadnej instrukcji do nich. Wieczorem test powtórzę i oczywiście będę jeszcze dalej testować by zobaczyć jak potoczy się sytuacja.
Ja też mam tylozgiecie, śluzu praktycznie tyle co kot naplakal a podbrzusze pobolewa od kilku dni regularnie, bolu jajników w tym cyklu raczej nieodnotowalam albo były w momencie pobolewania podbrzusza że nawet nie zwróciłem na to uwagi. Wyczytałam że najlepiej przy tylozgieciu kochać się od tylu, my tak kochalismy sie ostatnio wczoraj nad ranem i teraz nie wiem czy dziś dopaść do męża czy się wstrzymać. Ale chyba dopadne do niego bo dla mnie oelc nie jest aż tak istotna jak dam fakt posiadania rodzeństwa dla mojego synka [emoji3059] mam nadzieję że ten cykl będzie w końcu owocny a ja dostanę najpiękniejszy prezent na 30 urodziny które już za niecały miesiąc [emoji16]
Chociaż w sumie jak tak patrzę na swój test to nie wiem czy jest tak do konca pozytywny ale mam nadzieję że wieczorem będzie już tak pozytywny że nie będzie żadnej wątpliwości [emoji16]
Screenshot_20201028-105219_Premom.jpeg
Image%20(1).jpeg
 
Ja mam synka i jak staraliśmy się o niego to nie robiłem żadnych testów owu, nie wiem kiedy miałam owulacje tylko poprostu kochalismy się codziennie a nawet jak była ochota to i 2 razy dziennie [emoji16] i jak dobrze pamiętam to przyjmowała tylko wisolka i kwas foliowy
Hej dziewczyny ja jestem po @ 6 dni niby dzis zaczynają mi sie.dni.plodne okres mam co 32 dni chciala bym.teraz chlopca dziewczynke juz mam czy mógłbym mi.ktos pomuc chociaz powoedziec kiedy bo.ja nie rozumiem kiedy najlepiej próbować
 
Magic to rozumiem że acard i żurawinę odstwaic dopiero jak będę widziała że kreski na teście robia się jaśniejsze? Myślałam że odstawić w momencie gdy test wyjdzie pozytywny
 
A wg mnie na drugim teście widać kreskę testową ciemniejsze od kontrolnej. U mnie dziś chyba też w końcu wyszedł test pozywtyny tylko nie wiem dokładnie w ciągu ilu godziny powinien być pik bo zamawialam testy na allegro i nie dostałam żadnej instrukcji do nich. Wieczorem test powtórzę i oczywiście będę jeszcze dalej testować by zobaczyć jak potoczy się sytuacja.
Ja też mam tylozgiecie, śluzu praktycznie tyle co kot naplakal a podbrzusze pobolewa od kilku dni regularnie, bolu jajników w tym cyklu raczej nieodnotowalam albo były w momencie pobolewania podbrzusza że nawet nie zwróciłem na to uwagi. Wyczytałam że najlepiej przy tylozgieciu kochać się od tylu, my tak kochalismy sie ostatnio wczoraj nad ranem i teraz nie wiem czy dziś dopaść do męża czy się wstrzymać. Ale chyba dopadne do niego bo dla mnie oelc nie jest aż tak istotna jak dam fakt posiadania rodzeństwa dla mojego synka [emoji3059] mam nadzieję że ten cykl będzie w końcu owocny a ja dostanę najpiękniejszy prezent na 30 urodziny które już za niecały miesiąc [emoji16]
Chociaż w sumie jak tak patrzę na swój test to nie wiem czy jest tak do konca pozytywny ale mam nadzieję że wieczorem będzie już tak pozytywny że nie będzie żadnej wątpliwości [emoji16]Zobacz załącznik 1193516Zobacz załącznik 1193517
Mi się wydaje że podobnie jak u mnie 🥰 no kochana bierzem się za naszych ostro 😂😂
 
reklama
Na pewno nic nie stracimy a możemy zyskać niedługo malutkie serduszko pod naszym sercem [emoji7][emoji3059]
Mi się wydaje że podobnie jak u mnie [emoji3059] no kochana bierzem się za naszych ostro [emoji23][emoji23]
Dziś po pracy jak wrócę do domu to dopadne do mojego chłopa, nawet jak będzie spać to będzie miał mila pobudkę [emoji28]
 
Do góry