reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Boże czytam i nie wierzę... że są dziewczyny tak zdesperowana na konkretną płeć by tyle zrobić.. Ja mam co prawda synka ale chyba bym nie potrafiła być tak zawzieta by pił owac tego wszystkiego. Raczej wychodzę z założenia że co ma być to będzie [emoji846] aczkolwiek marzy mi się dużą rodziną, 3 a może i nawet 4 dzieci. Więc myślę że jakbyśmy z mężem zdecydowali ostatecznie że staramy się o ostatnie dziecko to pewnie bym bardziej kombinowala na dziewczynkę jeśli bym nie miała upragnionej córeczki. Chociaż tak szczerze mówiąc mój mąż raczej by wolał dwojke dzieci Więc nie wiem czy uda mi się go przekonać na trzecie ale do tych starań o drugie maleństwo podchodzę i tak na zasadzie aby było zdrowe a nie konkretnie płci [emoji846]
No więc na tej grupie pisze oczywiście o suplementach, potem wkleję jakie.
Najlepiej około 3 miesięcy przed.Chodzi oczywiście o zakwaszenie i żeby pH było 4,faceta 7.
Stosunek albo 7-10dni abstynencji, i dzień przed pikiem na tescie owu. Czyli dwa dni przed owulacja. Albo króliczki i tu uwaga! Codziennie Sex ale spuszczenie się na brzuch, prześcieradło nie do środka tylko raz jest do środka tak jak wyżej dzień przed pikiem na teście. Raz i koniec żadnych dolewek. Przed tym sexem na poczęcie wypłukanie totalnie śluzu płodnego, strzykawka irygacje. Niektóre dziewczyny stosują parę godzin przed stosunkiem tabletki na katar sudapred chyba tak się nazywają. Stosunek bez orgazmu, spust płytki i odrazu po do ubikacji sprawdzić pH jeśli za wysokie to sylk, replesh I obniżyć. W pierwszej godz nawet co 10 minut, potem co pół godz. Po czterech godzinach można włożyć czopek vagisan który utrzymuje niskie pH.
I co najbardziej mnie zaciekawiło to plastry na daną płeć. Nakleja się je jak te antykoncepcyjne tylko, że w pachwinie. Zaczyna się je używać około trzy dni przed tym szczególnym dniem aby zadziałały jak potrzeba. One właśnie działają na pH. Minus taki, że tylko w Angli są dostępne oczywiście można zamówić. No i jest 30 szt koszt około 400zl.dziewczyny tam robią że składają się no w trzy i zamawiają.
Ciągle się wczytuje ale te najważniejsze informacje.
tu te suplementy
Na dole są te plastry, i wiem że można używać ich karmiąc. Zobacz załącznik 1199368
 
Anulka0207 a badalas tarczycę, właśnie na tamtej grupie przeczytałam że dziewczyna też się stara już pół roku i ma owulacje itd i nie może zajść. Radzą jej żeby zrobiła te badania takie jaka TSH FT3 FT4 .
Cytuje :
Dokładnie tarczyca blokuje najczęściej. Zrób badanie tsh jak wynik będzie powyżej 2 możesz szukać przyczyny w tym
Tak,wynik w normie.
 
Dziękuje kochana ❤ A kiedy Ty zaczynasz staranka? Może się uda zaciążyć w tym samym czasie, ale by było świetnie!
mi 7dpo skoczyła temperatura z 36.85 na 37.43 i cały czas jest wysoka. Nadziei sobie nie robię ale pewnie do czasu testu (sobota/niedziela) będę siedzieć jak na szpilkach ^^

Skok temp. dobrze wróży :) zaciskam kciuki i czekam na każde wieści 😘
Póki co ja o ciąży nie myślę, tak tylko forum podczytuje, bo po prostu lubię tu być :) Dopóki temat z covidem się nie uspokoi, to nic nie działam w kierunku ciąży, boję się, że po drodze coś złapie i będzie to miało wpływ na płód, a zapewne każda z nas chce mieć zdrowe dziecko. Żyję w kraju średniowiecza, czyli w PL więc tu oprócz covid'a jest jeszcze ingerencja w moje ciało, więc stwierdziłam, że to nie jest mój czas na powiększanie rodziny.
 
A może byc przyczyna po meskiej stronie? Może głupie pytanie: Czy mozna jakims suple,,wzmocnic,, nasienie? ta lukrecja na co działa?
Zawsze może być tak, że problem leży po meskiej stronie. My. Myślimy ze jak nie zachodzimy w ciąże to szukamy problemu w sobie. Weszłam w, Google wpisałam suplementy wspomagające płodność u mężczyzn. Tu masz stronę apteki są różne zobacz sobie. 🤗
 
A może byc przyczyna po meskiej stronie? Może głupie pytanie: Czy mozna jakims suple,,wzmocnic,, nasienie? ta lukrecja na co działa?
Anulka lukrecja właśnie osłabia nasienie
Dziewczyny co do plastrów szkoda kasy naprawdę dziewczyny tu z forum to przerabiały osobiście odradzam
Co do Wit C ja łykałam od czasu do czasu bo działa niestety alkalicznie i odkwasza organizm
 
Dziękuje kochana ❤ A kiedy Ty zaczynasz staranka? Może się uda zaciążyć w tym samym czasie, ale by było świetnie!
mi 7dpo skoczyła temperatura z 36.85 na 37.43 i cały czas jest wysoka. Nadziei sobie nie robię ale pewnie do czasu testu (sobota/niedziela) będę siedzieć jak na szpilkach ^^
Trzymam mocno kciuki za pozytywny test, temperatura obiecująca! Nie jestem już niestety na bieżąco bo Nasz mały Książę nadal wymagający 150% uwagi ;) a do tego walczymy z kolkami a tera jeszcze dodatkowo Duży Księciunio na zdalnym a Średni niezmiennie cały Mamy więc tej uwagi potrzebuje niemniej jak Najmłodszy i tylko brak kolek i pampersa Ich różni ;)
Zawsze tu jednak podejrzę co u Was :D

Nie zaskoczę Was jeśli napiszę, że właściwie to zazdroszczę tej adrenaliny przy staraniach? 🙈
Gdyby nie ten ostatni poród ... Nie mówię nie ale i on i obecna sytuacja w kraju skutecznie zniechęca :(

Powodzenia!!! Życzę zdrowych Bobasów każdej z Was bo naprawdę nie ma nic ważniejszego ❤❤❤
 
reklama
Do góry