reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam 🤗

U mnie w rodzinie tak było moja bratowa miała mieć syna, szoku doznała na porodówce bo urodziła córkę 😁
Parka w domu wiec było jej obojętne, ale całą ciąże nastawiona na syna była, a tu taka niespodzianka 😲
 
reklama
Dziewczyny odebralam wyniki potasu i sodu i tak:
sod : 141 mmol/l (norma 136 - 145)
potas: 4,59 mmol/l (norma 3.5 - 5.5)

kurde malo dziewczynkowo???? jak myslicie ??? dieta od 2 msc heh
 
A jaką stosujesz dietę ?
Jem nabiał typu ser bialy, mozarella, mleko, chleb zytni, mleko sojowe tylko niewielka ilość do kawy. Nie sole potraw. Nie jem pomidorów, bananów, sosów pomidorowych i w ogóle nic z nimi związanych, sera żółtego wedlin, masla.. jedynie co z takich newralgicznych rzeczy to płatki owsiane na zimno z jogurtem naturalnym. Również odstawiłam słodycze, cukier. Generalnie jem niesamowicie monotonnie i niewiele.
 
Jem nabiał typu ser bialy, mozarella, mleko, chleb zytni, mleko sojowe tylko niewielka ilość do kawy. Nie sole potraw. Nie jem pomidorów, bananów, sosów pomidorowych i w ogóle nic z nimi związanych, sera żółtego wedlin, masla.. jedynie co z takich newralgicznych rzeczy to płatki owsiane na zimno z jogurtem naturalnym. Również odstawiłam słodycze, cukier. Generalnie jem niesamowicie monotonnie i niewiele.

Z tego co wiem, na wypłukiwanie potasu ma wpływ duża ilość płynów i wysiłek fizyczny.
 
reklama
Słyszałyście o tym, że jeśli beta jest wysokaa szybki przyrost to dziewczynka a niższy to chłopiec?
Katy Kochana witaj ja z tych potty co wstawiłaś obstawiałabym na 100 chłopca. Bo są lekarze co oceniają z potty a są co z teorii nub ten z prenatalnych oceniał po teorii nub czyli płasko lub uniesiony nubek. I tak nubek może się podnieć a najintensywniej zmienia się do 13tc. Tyle że ja byłam w 12tc 6d i u mnie był plasciutko a z nifty wyszedł chłopiec.
Co do usg do moja znajoma w tym roku rodziła do porodu chłopak po porodzie dziewczyna także jak to możliwe w tych czasach 🤔 i co najlepsze druga miała tak samo i 3 lekarzy jej potwierdziło że chłopak w tym jeden mój z certyfikatem nieomylny a jednak.
Powiem tak życzę Ci tego cudu 😘
Dziewczęta a Wam też życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 😘 i spełnienia wszystkich marzeń 🥰
 
Do góry