reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Domi33, bebaby dziękuję bardzo 💕 Również życzę Tobie Domi33 powodzenia w szczęśliwym przebiegu i rozwiązaniu ciąży oraz bebaby szybkiego zajścia w ciążę i spokojnych 9 miesięcy. 😀
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cichutko tu ostatnio... która niedługo pozna płeć? :)
U mnie mega mdłości, jeszcze nigdy się tak zle nie czułam...
Aż mi się wszystko przypomniało 🤢
Ciesz się, że to tylko mdłości bo u mnie wymioty całodzienne skończyły się dopiero ok.16tc a mdłości wróciły po 36 chyba ...
Jedyna taka moja ciąża i nie wyobrażam sobie takiej kolejnej.
Kiedy teraz masz USG?
 
Ja zaczynam totalnie nic nie rozumieć 😂 otóż, moje miasto w którym mieszkam podało statystyki roku 2020 i według statystyk napisali, że w roku 2020 urodziło się znacznie więcej chłopców niż dziewczynek. I teraz się zastanawiam co mogło mieć na to wpływ (bo oczywiście tego nie napisali). Mam totalny misz masz w głowie haha.
 
reklama
Zagłębiając się w temat, teraz wyczytałam, że są w Polsce miasta, gdzie od dekady w jednym rodzi się więcej chłopców, a w inny, więcej dziewczynek. Więc według tych statystyk raczej nie chodzi tu o dietę, geny czy hormony.
 
Do góry