reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczynki ;) mam nadzieję, że walentynki przebiegają w dobrej atmosferze ;) miałam tylko 2 dni śluzu płodnego, mam wrażenie, że nam się nie udało wstrzelić, ale okaże się za 2 tygodnie ;) a jak u was wygląda sytuacja? Czekam, aż posypią się pozytywne testy na tym forum. Odwiedzam codziennie i czytam co piszecie ;)
U mnie dziś 21dc. Więc czekam na [emoji204] powinna być w czwartek bo owulacja była wcześniej. Wczoraj miałam brązowe plamienie, dziś lekkie brudzenie przy podcieraniu... Bólu żadnego [emoji2370] i tak czekam i czekam... [emoji81]
 
reklama
U mnie dziś 21dc. Więc czekam na [emoji204] powinna być w czwartek bo owulacja była wcześniej. Wczoraj miałam brązowe plamienie, dziś lekkie brudzenie przy podcieraniu... Bólu żadnego [emoji2370] i tak czekam i czekam... [emoji81]
Kochana trzymam kciuki, żebyś się jednak pozytywnie zaskoczyła i zobaczyla 2 kreseczki ;) Ja wczoraj i przed wczoraj miałam śluz płodny, a dziś już takie przy podcieraniu pomarańczowe/brązowe plamienie. To na pewno nie infekcja bo nic nie czuje. Dlatego obstawiam, że nam się nie udało wsrzelić w tym cyklu wiec grzecznie poczekam na miesiączkę ;)
 
Pytałam was o wiek bo po wybiciu (30-stki) wpadłam w jakąś panikę. Zawsze chciałam być młoda mamą( wyglądam bardzo młodo pracuje w zespole w którym jestem najmłodsza) jestem najmłodsza z rodzeństwa, dlatego zawsze wszyscy traktowali mnie jak młodzież. Partner nie chciał wcześniej (35 lat) to czekaliśmy. A teraz cykl stał się długi (zawsze był około 30 dni , teraz 35-37 a nawet 42 dni. Mam wrażenie że z każdym cyklem jest gorzej [emoji17]. Staramy się to zbyt mocne słowo bo w trakcie cyklu jest to tylko kilka podejść czasami trudno mi się wstrzelić w cykl owulacyjny (trzeba przecież przygotować partnera). Sex przestał mi sprawiać przyjemność kojarzy się ze stresem czy owulacja wypadnie w weekend żeby partner był wypoczęty (bo tylko wtedy mamy szansę na zbliżenie) czy nie będzie wtedy urodzin, babci cioci i huj wie czego, i żeby nie miał delegacji. Korzystam z testów owulacyjnych ale nie do końca można im wierzyć. Lekarz nie stwierdził pcos ani endometriozy. Czekam na okres by ponowić badania hormonalne. Wcześniejsze wyszły w porzadku. Już od 3 lat wszędzie widzę dzieci ,wózki, kobiety w ciaży. Pracuje z małymi dziećmi więc widzę wiele kobiet w ciąży. Najbardziej boli mnie to, jak widzę patologiczne matki które rodzą dzieci jedno po drugim ,a potem je krzywdzą swoimi nałogami. One zachodzą w ciążę "od ręki" [emoji17]. Jak sobie z tym radzicie? Z tą presją? Z tym ciągłym kalkulowaniem dni, kombinowaniem, badaniami...

Ja będę miała 33, staramy się o pierwsze dziecko. Z ewentualna presja i natrętnymi myślami poradziłam sobie zajęciem się czyms [emoji6] jeszcze wczoraj nawet nie wiedziałam który dc mam obecnie. Staramy się, nie powiem, ze nie, ale bez fiksacji. Zapisałam się na jogę, więcej czytam, chodzę na dłuższe spacery, po prostu żyje nie tylko staraniami, ciagle myślenie o nich nic dobrego nie wnosi, ja się robię monotematyczna i nic innego mnie nie interesuje. A tak nie chce. Wiec skupiam się bardziej na sobie w każdym innym aspekcie [emoji6]
 
Hej Kochane!!
Milych walentynek! I trzymam kciuki za każdą z Was osobna i tak samo mocno 😍
Ja w tym miesiacu też będę testowała i po tym miesiącu jak sie nie uda to odpadam na dwa miesiące. Mąż wczoraj złamał nogę i jutro będzie operowany, bo to aż złamanie w trzech miejscach. 🥺
Mam nadzieje, ze szybko wrócimy do gry 🥰

Miłej niedzieli i walentynek!
 
Hej Kochane!!
Milych walentynek! I trzymam kciuki za każdą z Was osobna i tak samo mocno [emoji7]
Ja w tym miesiacu też będę testowała i po tym miesiącu jak sie nie uda to odpadam na dwa miesiące. Mąż wczoraj złamał nogę i jutro będzie operowany, bo to aż złamanie w trzech miejscach. [emoji3064]
Mam nadzieje, ze szybko wrócimy do gry [emoji3059]

Miłej niedzieli i walentynek!
Ojej kochana.. Dużo zdrówka dla męża [emoji8]
 
Z reguły tak jest, że jak bardzo chcemy lub nie chcemy ciąży to potrafimy mieć wszystkie objawy, bo po prostu jesteśmy na nie wrażliwe i na nie czekamy. Wypatrujemy ich niecierpliwie. Oczywiście życzę Ci, żeby za te kilka dni @ jednak nie przyszła i to było to i objawy oznaczały ciążę, ale nie musi tak być i wtedy rozczarowanie będzie większe i smutek. A lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować. Większość objawów wczesnej ciąży jest podobne dla fazy lutealnej, więc ciężko może być to odróżnić. Pojawiają się czasami w cyklu zupełnie inne objawy niż dotychczas i to też jest normalne i prawidłowe. Mnie cały ten cykl zaskakuje. Najlepiej spróbować odciągnąć myśli, spokojnie przeżyć ten czas i przekonać się, jak już będzie można ustalić czy jest ciąża z pewnością. Inaczej to może być bardzo trudny, stresujący czas, a na efekt już i tak nie ma wpływu.
Trzymam kciuki, żeby to była ciąża. 😀👍
Tylko właśnie nie wiem jak to jest ale ja luźno do tego podchodze. Chcę..owszem ale nie mam w głowie "musi byc juz, teraz". Mam 25 lat wiec spokojnie. Wiem,ze jak nie teraz to w koncu się uda itp. Nikt w mojej rodzinie ani faceta nie mial problemow z zajściem w ciążę. Na razie wykluczam bezpłodność. No ale jak dlugo nie będzie szło to koniecznie badania. :) PIERSI ZROBIŁY MI SIĘ TWARDSZE, pełniejsze. @ za 6 dni dni. Kusi mnie test ale nie...mimo 9 szt. W domu nie testuje. Ucze się cierpliwości. Może jutro :) 😁
 
Hej Kochane!!
Milych walentynek! I trzymam kciuki za każdą z Was osobna i tak samo mocno 😍
Ja w tym miesiacu też będę testowała i po tym miesiącu jak sie nie uda to odpadam na dwa miesiące. Mąż wczoraj złamał nogę i jutro będzie operowany, bo to aż złamanie w trzech miejscach. 🥺
Mam nadzieje, ze szybko wrócimy do gry 🥰

Miłej niedzieli i walentynek!

Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia ✊ i żeby w tym cyklu się udało! ☺️
 
Dziękuję i ja również życzę wesołych walentynek. Wczoraj bylismy z facetem na urodzinach siostrzenicy. Nie bylismy długo i zrobilismy sobie romantyczną noc. Seriale,tulaski itp. :) chwile się przespalismy i znowu spedzamy czas oglądając seriale. Dzisiaj jestem zwolniona z gotowania 😂
I prawidłowo! Spedzcie ze sobą ten dzień, nalezy sie Wam! 🤩
 
reklama
Do góry