reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tylio ja się teraz zastanawiam, to jak oni gadają między sobą jak przeglądają dokumentację jakiejś kobiety i muszą podjąć ważne decyzje... ustalają na początku między sobą jak będą liczyć tygodnie???!!!😱😱😱 Wiem od mojego ginekologa, że różnica jednego tygodnia w ciąży czasem jest kluczowa przy podejmowanej decyzji co robić , co dalej....
No jest to dziwne przecież tydzień w te czy w te to może być wcześniak albo nie. Ja mam tu koło siebie jeden szpital tylko i z tego co zauważyłam będąc na oddziale używają takiego samego liczenia jak mój doktorek, który również tam pracuje. Może to się właśnie jakoś "placówkowo" przyjmuje 🤷‍♀️ a przypuszczqm, że jeśli nie to podają właśnie tydzień + dzień żeby zamieszania nie było. Choć znam przypadek, że kobieta urodziła w 37+1 i nie wpisali jej że wczesniak, a po paru latach urodziła 37+4 i wcześniak 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Ja też. Za dużo w tej ciąży się dzieje. Ale staram się uspokoić ostatnimi czasy jakoś.
Ja tez panikuje na wszystko ostatnio, ale jutro będzie 30+0 i czuje ze coraz częściej brzuch mnie pobolewa, biore no spe ale nie chce jej za bardzo brać ale jakie mam wyjście, moje 90 procent to lezenie więc nie mogę sobie zarzucić ze przez aktywność te bole :(
 
reklama
Ja tez panikuje na wszystko ostatnio, ale jutro będzie 30+0 i czuje ze coraz częściej brzuch mnie pobolewa, biore no spe ale nie chce jej za bardzo brać ale jakie mam wyjście, moje 90 procent to lezenie więc nie mogę sobie zarzucić ze przez aktywność te bole :(
Kiedy masz wizytę u lekarza? Chyba jakoś krotko po mnie?
 
Do góry