reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja nie mialam ale mam pytanie czy po tym badaniu trzeba odczekac jakis czas starania? Czy nie ma to zadnego znaczenia
U mnie lekarz zalecał odczekać miesiąc, ale u męża były bakterie w nasieniu i to dlatego. Z kolei mojej koleżance powiedział, że może od razu i jeszcze w tym samym cyklu zaszła w ciążę :)
 
Dziewczyny ile miałyście monitoringów owulacji, które potwierdziły że wszystko jest ok i owulacja występuje, po których zdecydowałyście się na dalsze kroki? Na przykład kroki na wizytę w klinice leczenia niepłodności? 😊
 
Dziewczyny ile miałyście monitoringów owulacji, które potwierdziły że wszystko jest ok i owulacja występuje, po których zdecydowałyście się na dalsze kroki? Na przykład kroki na wizytę w klinice leczenia niepłodności? 😊
U mnie 7 monitoringów, w między czasie miałam zrobiona drożność :) potem zapisałam się do kliniki.
 
reklama
Dziewczynki mam wyniki profilu limfocytarnego. Komórki NK na szczęście w normie ale limfocyty podwyższone i to w kilku miejscach kilkukrotnie...może to być związane z moją tarczycą. Mam nadzieję ze ta gin z kliniki jutro potwierdzi wersję tej tu lokalnie i da mi zielone światło na maj. Trzymajcie kciuki bo to już będzie 4 cykl po poronieniu i nie ma na co czekać...
 
Do góry