reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Sylwia 94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2020
Postów
32
Witam. Mam do was pytanie. Jestem 11 dni pO ;) potwierdzona przez gina. Dzisiaj 4 dni przed miesiączka zrobilam test.. i wyszly dwie kreski.. od 2-3 dni mam syrasznie wrazliwe piersia raczej sutki . Kazde otarcie o koszulke powoduje hmm dyskomfort pieczenie no niewiem jak to nazwac.. nigdy nie mialam tak przed @ a do tego piersi sa jakby wieksze i pobolewa brzuch. Czy te sutki moga byc oznaka wczesnej ciazy?? Pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość;) i jeszcze jedno pytanko czy moge juz umowic sie do gina.? Wychodzi ze to 4 tydzien ciazy z kalendarza??:) dziękuję i milego dnia;)
 
reklama
Witam. Mam do was pytanie. Jestem 11 dni pO ;) potwierdzona przez gina. Dzisiaj 4 dni przed miesiączka zrobilam test.. i wyszly dwie kreski.. od 2-3 dni mam syrasznie wrazliwe piersia raczej sutki . Kazde otarcie o koszulke powoduje hmm dyskomfort pieczenie no niewiem jak to nazwac.. nigdy nie mialam tak przed @ a do tego piersi sa jakby wieksze i pobolewa brzuch. Czy te sutki moga byc oznaka wczesnej ciazy?? Pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość;) i jeszcze jedno pytanko czy moge juz umowic sie do gina.? Wychodzi ze to 4 tydzien ciazy z kalendarza??:) dziękuję i milego dnia;)
Jeżeli wyszły dwie kreski to jest ciąża. I tak wtedy jak najbardziej mogą boleć i piersi i sutki. Do lekarza możesz iść, ale on raczej nic nie zobaczy, ewentualnie sam pęcherzyk. Jeżeli nic się nie dzieje, nie masz plamień czy krwawień itp., nie musisz przyjmować jakiś leków to do ginekologa najlepiej w 7 tygodniu. Wtedy powinno być już serduszko i nie ma tego stresu między wizytami czy aby się pojawi czy nie.
 
Przyjmuje leki na alergie bo bez tego nie moge funkcjonowac normalnie.. ale to takie bez recepty.. ale to mozliwe zeby sutki tak draznily 4 dni przed @?? Przyznam ze juz jestem mamusia ale nigdy now mialam takiego problemu z sutkami... ps. Dziekuje ci za odpowiedź
 
Przyjmuje leki na alergie bo bez tego nie moge funkcjonowac normalnie.. ale to takie bez recepty.. ale to mozliwe zeby sutki tak draznily 4 dni przed @?? Przyznam ze juz jestem mamusia ale nigdy now mialam takiego problemu z sutkami... ps. Dziekuje ci za odpowiedź
Objawy ciąży pojawiają się po pojawieniu bety. Test pozytywny, więc jak najbardziej mogą boleć przed @. Możliwe, że owulacja była po prostu wcześniej.

Co do tego,że we wcześniejszej ciąży tak nie miałaś. Cóż u mnie każda ciąża inna, więc tym bym się nie sugerowała 🙂

O leki chodziło mi bardziej takie "specjalistyczne" typu acard, heparyna, duphaston itp. które trzeba wdrożyć zaraz po pozytywnym teście. Niemniej przeczytaj ulotkę czy leki, które przyjmujesz nadają się dla ciężarnych. Powodzenia ❤️😘
 
Mi alergolog zabroniła przyjmować leki na alergie. Mogę tylko wziewne sterydowe na astmę i sterydy do nosa na katar alergiczny, ale tabletek żadnych.
Na wizytę jeszcze za wcześnie, lekarz nic na usg nie zobaczy. Może najpierw zrób sobie betę hcg i sprawdź jej przyrost po 48h? Pęcherzyk widać przy becie ok 1000 ok w 5tc, a zarodek przy wyższych wartościach bety w ok 6tc. Każda ciąża jest inna, zależy kiedy miałaś owulację, więc te terminy mogę się przesuwać.
 
A moge juz wykonac bete? 4 dni do @ .
BO zrobilam dzisiaj test ale nie poranny mocz i straszny bladzioch wyszedl... lekarz kazal w razie czego ostawic narazie leki.. , jakie testy polecacie? Te z rossman dobre sa? Bo ten moj co kupilam to slabe opinoe ma teraz czytam ;( piersi noe sa jaKos specjalnoe wieksze ale te sutkiii wrrr.. masakra ehh
 
A moge juz wykonac bete? 4 dni do @ .
BO zrobilam dzisiaj test ale nie poranny mocz i straszny bladzioch wyszedl... lekarz kazal w razie czego ostawic narazie leki.. , jakie testy polecacie? Te z rossman dobre sa? Bo ten moj co kupilam to slabe opinoe ma teraz czytam ;( piersi noe sa jaKos specjalnoe wieksze ale te sutkiii wrrr.. masakra ehh
Idz na bete ,leków nqrazie nie bierz , albo skonsultuj z lekarzem czy możesz brać w ciąży, na wizytę u gina za wcześnie, I tak nic nie będzie widać
 
A moge juz wykonac bete? 4 dni do @ .
BO zrobilam dzisiaj test ale nie poranny mocz i straszny bladzioch wyszedl... lekarz kazal w razie czego ostawic narazie leki.. , jakie testy polecacie? Te z rossman dobre sa? Bo ten moj co kupilam to slabe opinoe ma teraz czytam ;( piersi noe sa jaKos specjalnoe wieksze ale te sutkiii wrrr.. masakra ehh
Ja robiłam różnych firm: babyboom, rosmanna, pink, ale na badaniach krwi będziesz miała hormon hcg ilosciowo🙂
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry